Сестра хоче продати успадковану частину батьківського будинку

Нещодавно наш батько п0мер. Оскільки матері уже давно немає, настав час ділити майно серед спадкоємців. Після нього залишилася доволі великий шмат землі із будинок недалеко від міста. На нього претендували я та моя сестра, Ірина.

Насправді я сподівалася, що все перейде до мене, оскільки останні років 5 мені довелося повністю доглядати за батьком. Щодня після роботи їздила до нього, готувала вечерю, іноді допомагала на городі, прибирала у будинку, хоч маю чоловіка та дітей, яким також потрібно було приділити час. Моя сестра за весь час ні разу не поцікавилася навіть здоров’я старенького, як би я не намагалася хоча б вмовити її приїхати у гості, поспілкуватися.

Вчора у нотаріусa нас сповістили, що все майно ділиться між нами навпіл. Чесно, я була шокована. Щоб дуже неприємне почулося всередині, певно не вдячність та зрада, адже хіба сестра заслуговує на метр тої землі, на якій не була багато років?!

Після того як ми вийшли від юриста, Ірина сказала, що їй того будинку не потрібно, їздити туди не збирається, надто далеко від неї, дітям планує купувати квартиру у місці та й городу того не любить – не для неї цілими днями поратися на землі та садити овочі. Проте і відмовлятися від спадку просто так не стане, – буде продавати свою частку.

Ось тут я вдруге шокувалася за один день. Кому продавати? Незнайомим, чужим людям рідний будинок?!! Ми ж виросли у ньому, провели все дитинство, там жили наші рідні батьки, самостійно його збудували, зробили ремонт у cвій час, а вона ось так невдячно хоче його продати. Я сказала, що сама викуплю її частку, – буду там жити з чоловіком, коли мій син підросте і захоче окремого життя від батьків.

Ось лише не знаю, де взяти таку велику суму грошей. Навіть половина спадку коштує чимало, адже шмат землі великий. Ірина сказала, що не хоче довго чекати, оскільки її старша дочка уже вступає до університету і їй бажано уже шукати окрему квартиру для купівлі. Домовилися повернутися до цього через місяць.

Тепер мені терміново потрібно шукати джерела доходу, брати кредити або позичати у знайомих, щоб батьківський рідний будинок не дістався чужим людям.

Оцініть статтю
Сестра хоче продати успадковану частину батьківського будинку