Шкільного кохання не існує

Уже зовсім скоро мав бути випускний зі школи. Останній свій одинадцятий рік навчання клас планував провести по-особливому. Дівчата між собою обговорювали свої макіяжі, зачіски та сукні, а в цей час Агата мріяла лише швидше закінчити школу і поїхати в інше місто.

Цей дивний стан тривав доволі довго. Раніше вона зовсім такою не була. Агата бала однією з перших, хто збирався на свята та прогулянки. Тепер у неї зовсім інший образ життя: спокійна, врівноважена, добре вчиться та завжди дома. Іноді її можна ще зустріти у кафе, де вона зазвичай бере з собою свою нову книгу та читає практично не відволікаючись.

Усе змінилось з того часу, коли вона дізналась, що у її найкращого друга з паралельного класу є почуття до неї. Агата досі не може забути його слова.

Одного вечора, коли вони разом прогулювались компанією друзів, дівчина з хлопцем обговорювали новини стосовно їх улюбленого серіалу. Вони дуже розговорилися і не помітили як залишились самі. Йти було додому недалеко, але Марк провів її оскільки було вже пізно.

– Агата, ти єдина дівчина з якою я уявляю своє майбутнє, з якою мені дуже легко і добре, а ще… ти мені відразу сподобалась — сказав він, коли дівчина  майже зайшла у свій дім.

Вона ніяк не відреагувала і пішла всередину, хоча глибоко в душі вона дуже злякалась. Агата не могла повірити у почуте і завжди думала, що кохання це лиш казки для дівчаток.

Та ще й вони були школярами, які лише закінчують навчання, все ще тільки попереду і зараз точно не найкращий час для відносин.

Довго думаючи, вона все-таки наважилась та написала тверде “ні”.

Дівчина спостерігала за випускним через соц. мережі. Вона не хотіла згадувати про школу і тим паче зустрітись там з Марком.

Агата заочно навчалась на дизайнера інтер’єра і сама працювала над різними проєктами разом зі своєю подругою.

Пройшло близько семи років, як вони перестали спілкуватись, але за цей час вона так і не забула його.

Настав новий ранок і сьогодні має бути випуск з університету. Агата склала усі плани, приготувалась й поїхала до місця проведення свята.

Після вручення дипломів дівчина зайшла у своє улюблене кафе, де вона читала книги й чекала там на подругу, яка запізнювалась, як завжди.

До неї підсів хлопець, який дуже нагадував Марка, але коли він подарував квіти та продублював фразу через яку припинили дружбу, то Агату пробрало струмом. Це дійсно він.

Хлопець розповів що весь цей час навчався на одному факультеті з нею, запросив на святкування випускного разом, а її подруга вже про це все знала і чекає їх на місці.

Через деякий час вони почали працювати разом, а згодом і одружились. Правду кажуть: “твоє від тебе не втече.”

Оцініть статтю
Шкільного кохання не існує