Старушка, яка змінила життя Уляни.

Уляна і Андрій, жили разом, вже понад дев’ять років. Уляна, кожного ранку, вставала, готувала смачні сніданки, доглядала за тим, щоб Андрійко поїв. Йшов на роботу у випрасуваній сорочці, тай ще, з готовий обідом у ланч боксі. Так тривало кожного ранку, на протязі дев’яти років. Уляна, до знайомства з Андрієм, працювала, звичайним касиром у супермаркеті. Там і зустріла, свого майбутнього нареченого. Він був там охоронцем. Кожного ранку, Уляну зустрічав погляд Андрія, від якого вона в один момент, не встояла. Уляна, знала, що вона, все ж таки буде з цією людиною. Бо була впевнена, що він також відповість їй взаємністю. Якось Андрій, все ж таки, зробив, перший крок на зустріч Уляні і запросив її у кафе. Кафе, було розташоване саме біля її дому. Уляна згодилася. Вона, одразу відповіла так, бо їй і самій дуже подобався Андрій. Той вечір, коли вони пішли у кафе, запам’ятався Уляні надовго. Андрій був дуже толерантним. Запропонував Уляні самій обрати вино, яке їй сподобається і випити за їхнє, перше, так зване побачення. Уляна зналася на вині, вона обрала не таке вже й дороге, але й не дешеве. Жінка, все ж таки, розуміла, ким працює Андрій. Тому, віднеслася до вибору вина з обережністю, щоб це, не сильно вдарило по кишені її обранця.

Згодом, Уляна і Андрій почали разом їздити на роботу. Кожного ранку, Андрій, забирав свою кохану і вони разом їхали працювати. Хоч і машину, Андрій мав дуже стару, її взагалі, б здалося здати вже на металолом, або продати, але ж Уляні було зручніше, коли її заберуть з під- будинку і відвезуть на роботу. Аніж, чекати на ці маршрутки і стояти у вічних заторах. Так продовжувалося декілька місяців. Пізніше, Андрій запропонував Уляні жити разом. Жінка, прийняла пропозицію і вони вирішили, піти жити на її однокімнатну квартиру. Бо Андрій, все життя жив з батьками. Тай місця, особливо у його, хоч і двохкімнатій квартирі, все ж не вистачало, на дві сімї.
Згодом Уляну підвищили на роботі. Вона стала заступником головного директора мереж супермаркетів, у якому вони з Андрієм працювали. Підвищенню Уляни на роботі, чоловік не дуже радів, адже тепер, вона зможе заробляти більше, а це трохи принижувало його. Але й боротися з тим, що його принижує, чоловік не хотів. Він не старався нічого досягати, йому, напевне, підходила посада, на якій він працював, вже біля дев’яти років. З часом, Уляна, змогла продати свою однокімнатну квартиру і купити більшу. Вони купили з Андрієм трьокімнатну, простору, велику квартиру. Всі кошти на цю покупку Уляна заробила сама, Андрієвої зарплати вистачало хіба, на те, щоб заправити, його старенький автомобіль і на продукти. Уляна казала чоловікові:- Давай, піти до керівництва, проси про підвищення. Побачиш, тебе послухають- казала жінка. Але Андрію було всеодно, він, прижився на одному місці і не хотів нічого змінювати. Сталося так, що подружжя почало часто сваритися. Уляна, не могла досягти того, щоб Андрій, почав діяти і заробляв більше. Вона хотіла, бачити біля себе достойного мужчину, який хоче працювати і досягати своєї мети. А Андрій, як виявляється, був лінивим.

Одного разу, подружжя сильно посварилося. Уляна, стукнула дверима і вилетіла з квартири. В неї на думці, було тільки одне, якби вона не сильно образила свого Андрія, але терпіння жінки, увірвалося. Більше так продовжуватися не могло. Вона пішла в парк, сіла на лавочку і просто розплакалася. Тут, до неї підходить старенька жінка і питає:- Чому плачеш? Він тебе образив, так? Спочатку, Уляна, не зрозуміла, звідки старушка знає, хто її образив.-  Подивися, на свій втомлений вигляд і він скаже все сам за себе. Кидати треба цю справу, не досягнеш ти нічого, окрім того, що будеш, принижувати себе постійно- казала старушка. Уляна, прийшла додому, і дійсно подивилася на себе в дзеркало і згадала слова тієї бабусі. Згодом, вона вирішила покинути Андрія і тепер щаслива, і відверта, і чесна, впершу чергу з собою.

.

Оцініть статтю
Старушка, яка змінила життя Уляни.