Сучасна медицина або як мені не могли виписати належне лікування

У наш час, якщо ти елементарно не розбираєшся у медицині, всі лікарі так і поспішають обdурити тебе. Розкажу вам свою історію, як я змінила 4 лікарів, поки не знайшла справді тямущого.

Спершу, я прокинулася із сильним висипом на руці. Було почервоніння і жахливий свербіж. Звичайно, я зайнялася самолікуванням: купила мазь, випила протиалергійні. З часом висип не проходив, тож я вирішила, що пора звернутися за допомогою.

Я розумію, що в наш час ти нікому не потрібний, але для чого тоді вся ця медична структура і медична освіта?

Перша лікарка навіть нічого не дослідила, – ніяких аналізів не прописала, сказала, що це алергія і воно пройде само. Яка алергія, якщо я вже пила препарати від цього?

Наступні два лікарі нічим кращим не відрізнялися, проте обов’язково виписували пігулок так, що не поміщалося на сторінку. І моє улюблене: «Зайдете ось в оту аптеку, лише там зможете це придбати». Ну а як же, зате ви ще свої відсотки отримаєте!

Моя мати понад 25 років працювала в одній місцевій поліклініці, тож вона хоч не лікар, але у препаратах розуміється. Побачивши список, який зайняв стандартний листок а4, вона 95% викреслила, зі словами, що це або пусті вітаміни, або зовсім невідповідні ліки. Повертаючись до тих «медичних працівників» я лише чула докори, навіщо я до них прихожу знову.

Не розумію, невже так важко просто виписати потрібне і просте лікування? Аж за четвертим разом я потрапила до одного відомого лікаря, професора наук, який назвав діагноз та лікування. Професор прописав лише 3 препарати, які одразу дали результат.

Ось так і лікуйся в наш час, – витратиш чималу суму грошей і не факт, що буде ефект лікування від горе-медиків.

Оцініть статтю
Сучасна медицина або як мені не могли виписати належне лікування