Супружниця відказала брату у реєстрації — тепер він з нами не спілкується

За новими правилами департаменту освіти в нашому місті з нового навчального року діти повинні відвідувати школу тільки за місцем реєстрації. Такі правила і раніше існували, але були менш жорсткими, можна було домовитися з керівництвом. А зараз все набагато складніше.


Брат дружини з родиною проживає в сусідньому будинку, поряд з нами, хоча прописаний в іншому кінці міста, а його жінка, взагалі не місцева. Прийшов час малого в перший клас віддавати, а їм відмовили, мовляв, приймаємо тільки за місцем проживання. От так справи! Пішли в іншу школу – теж саме. Питання ніяк не вирішується.
Вихід такий, що возити сина їм, в інший кінець міста, а це вкрай незручно.


Зараз ми живемо у квартирі дружини, я, можна сказати, в приймах. І саме з цієї причини, батьки та родичі Ірини не прийняли мене. Зневажали і майже зовсім не спілкувалися з нами обома, оскільки кохана стала на мій бік. Вони навіть з нашими дітьми не спілкувалися, а це ж їхні онуки та племінники. А тут, її рідний брат з пропозицією, пропиши, Ірино, мого сина у себе. Все буде по справедливості, без обману, тільки для документів.


От як вчинити? Питання делікатне. З одного боку купа родичів, які спочатку викреслили Ірину зі свого життя, а тепер з’явилися, бо вона їм потрібна стала, а з іншого боку, та хіба шкода рідного племінника прописати, щоб не таскати дитину чортзна-куди…
Дружина довго вагалася і все ж таки відмовила братові. І я повністю підтримую її рішення. Ми звісно отримали купу бруду у свій бік, але хай дорослий самостійний мужик сам розбирається зі своїми проблемами, а не вирішує їх за рахунок сестри.

Оцініть статтю
Супружниця відказала брату у реєстрації — тепер він з нами не спілкується