Свою першу дитину я народила у 46 років

Свого першого чоловіка я зустріла у 18 років. У нас було справжнє кохання, однак Анатолій хотів чимшвидше завести дітей, а я навпаки, – була націлена на кар’єру та успішність. Мені хотілося стати майстром у своїх справі, найкращим спеціалістом. Ніколи про дітей було думати. Через це ми й розійшлися, здається, прожили не більше 3 років разом. Спільні знайомі розказували, що Микола одразу знайшов іншу жінку, котра йому народила двох дітей протягом року.

Я стала крутим фахівцем рекламної справи до 35 років. За цей час у мене було ще декілька романів із чоловіками, але вони так і не принесли нічого серйозного. І ось у 37 мені пощастило зустріти Вадима. Він також мав одне розлучення за плечима, але без дітей. Після заміжжя, я зрозуміла, що у житті усе маю, тепер хочеться народити, аби створити сім’ю. У домі щодня ставало дедалі порожньо та тихо, не вистачало дитячого галасу. У всіх моїх знайомих давно бігали малюки, наглядаючи за чим, я мимоволі уявляла таке ж.

Було багато спроб та невдач. Виявляється завагітніти не так і просто.  Ми з чоловіком обійшли з десяток лікарів, перш ніж вдалося побачити бажані дві смужки. Це трапилося, коли мені було уже 46. Уявляєте? Довгих 9 років ми очікували на появу малюка. За весь час вагітності я почула безліч докорів та сумлінь, здивувань від людей та лікарів, що у такому зрілому віці мені спало на думку народити.

Зовсім скоро у нас народився здоровий хлопчик, Богдан. Я не зважаю на всі плітки навколо та просто насолоджуюся материнством. Можливо, скоро з’явиться ще один малюк.

Оцініть статтю
Свою першу дитину я народила у 46 років