Син одружився та більше не згадує про рідну матір

Нещодавно мій син одружився і я його відпустила у самостійне життя. Пройшов уже понад рік і я відчуваю як моя рідна та єдина дитина все більше від мене віддаляється. Менше зателефонує, заїжджає у гості, ба навіть зі святом може забути привітати. А тепер я ще й дізналася, що син з дружиною відвідують мою сваху щовихідних.

Мені стало так неприємно, адже про мене зовсім забули, а матері невістки допомагають у всьому, купують їх дорогі речі, продукти додому привозять. Невже я не заслуговую такого ж ставлення від сина?

Я дала йому все найкраще, – оплатила престижну освіту, допомагала влаштуватися на високооплачувану роботу, допомагала із організацією весілля, ніколи не перечила йому та завжди підтримувала, а це така його вдячність за це все??

Останньою краплею стало те, що діти відмовили прийняти мене у гості на Різдво, адже їдуть до свахи на вечерю. Після тієї розмови телефоном я уже не змогла стримати сліз. Хіба можна ось так забути про рідну матір? Розумію, що синів завжди відпускають у «вільне плавання», будувати власну сім’ю, проте прийняти цього не можу, адже вклала всі сили і душу у своє дитя.

Можливо, ви порадите мені, як поговорити із сином? Що потрібно зробити, аби про мене знову згадали, як про рідну матір?

Оцініть статтю
Син одружився та більше не згадує про рідну матір