Теща заповіла нашу квартиру племінниці

Ми з чоловіком в шлюбі купили однокімнатну квартиру, через 2 роки народився син, а через 4 близнючки. Жити було тісно і теща запропонувала помінятися квартирами: ми до неї в трьошку, а вона до нас в однушку.

За документами нічого не міняли. Так і живемо в квартирі тещі майже 11 років. Про розширення житла думали багато разів, але родичка запевняла: не має значення, що за документами – ця квартира наша! Ми навіть ходили до нотаріуса, вона написала заповіт на нас, коли дізналася про онкол0гію.

Дружина допомагала матері всім, чим могла, і в санаторій, і на ліки, на все, що потрібно. З близьких родичів у неї тільки ми і були, та її 25 річна племінниця.
Вона відвідувала її раз-два на місяць. Змінила їй плиту, холодильник і увага! купила німецьку вівчарку! Дружина ходила до неї, лаятися, навіщо матері пес? Та племінниця спочатку частіше її відвідувати, під приводом – вигуляти собаку, то ще щось. Ми раді були, що там вона не одна, у нас не було так багато вільного часу.
А потім … теща п0мерла. Всі клопоти взяла на себе наша родина. Тільки через 1.5 місяця ми взялися за документи. З’ясувалося, що квартира заповідана … так, племінниці.
Вона, зрозуміло, підметушилась відразу після пох0рону. Шок. І навіщо був цирк з нашим заповітом (написаний 1.5 року тому)? Виходить, теща ніколи і не планувала нам дарувати квартиру. Зараз подали на апеляцію, шансів немає, самі розуміємо.

У неї майже всі квитанції, навіть на корм тещиної собаки, а ми коли їй ліки і щось купували, навіть не думали зберігати квитанції. Прикро до сліз. Стільки на неї покладено часу, грошей і сил, а в підсумку …

Я і не знаю навіщо пишу. Все змішалося в голові: і шок, і образа, і … що далі?

 

Оцініть статтю
Теща заповіла нашу квартиру племінниці