Твоє, неодмінно знайде тебе

Оля була відмінницею та завершила школу з золотою медаллю. Їй легко давалися гуманітарні предмети, а от точні науки вона сиділа годинами та зубрила. З неї не те щоб сміялися в школі чи прозивали ботаном, просто Олю рідко кудись запрошували однокласники: чи то в кафе, чи на танці. Вона завжди була сама, але дівчину ніколи це не засмучувало. Вона чітко знала, що повинна відмінно навчатися, для того, щоб вступити до ВНЗ та отримати хорошу освіту.

В університет Оля вступила дійсно без жодних проблем. З однокурсниками особливо не спілкувалася, але був один хлопець, від присутності якого в дівчини аж перехоплювало дух. Максим був стильний та симпатичний, проте погано вчився і постійно організовував студентські тусовки.

Якось Максим підійшов до Олі з проханням допомогти йому з курсовою. У дівчини шалено билося серце, спітніли руки, але вона якось видавила із себе ствердну відповідь. Наступного дня Оля і Максим зустрілися в студентській бібліотеці.

Курсова була зроблена і Максим здав її на відмінно завдяки старанням Олі. У знак подяки хлопець запропонував дівчині прийти на новорічну вечірку, де зберуться всі однокурсники. Оля була настільки сором’язливою, що навіть не знала, що відповісти. На вечірку вона таки не прийшла, про що потім дуже шкодувала.

Пройшли роки, дівчина завершила навчання, вступила на аспірантуру та залишилася викладати в університеті. З перестрашеної зубрили вона перетворилася на впевнену у собі, інтелігентну та стильну жінку, яка добре знає собі ціну.

Цього року Оля мала декілька годин у заочників. На першій же лекції вона в одному з дорослих чоловіків впізнала того тусовщика Максима, з котрим колись так і не пішла на вечірку. Він також відразу звернув увагу на викладача. Після лекції Максим підійшов до Олі:

-Оля, ти…Ви? Як змінилися, просто неймовірно…

Максим і Оля сьогодні святкують 10-річчя свого синочка Данила, а у колисці мирно посапує маленька Алла. Люди змінюються, часи теж. Твоя доля неодмінно знайде тебе через п’ять, десять, двадцять років…

Оцініть статтю
Твоє, неодмінно знайде тебе