Відвідала Давида.

Моя краща подруга Лариса нещодавно п0мерла. У неї залишився маленький син, Давид. Він жив зі мною приблизно останній місяць. Батько Давидика вирішував якісь свої важливі питання, а також був зайнятий здоров’ям своєї дружини. Тому частенько любив відвозити дитину до родичів. Вважав, що так буде краще, як і для синочка, так і для нього. Кожного дня я чула дзвінки від сина подруги, він плакав і казав, що хоче приїхати до мене. І якось я здзвонилася із татом Давидика і сказала, що його дитина сильно скучає і хоче мене бачити.

Артур, так звали чоловіка, п0к1йної Лариси запропонував відвідати Давида. Я погодилася, він купив мені квиток на поїзд і я поїхала. На вокзалі мене зустрів Артур з Давидом. Коли я зайшла в їхній будинок, то одразу зрозуміла, що місця для всіх буде мало і вирішила винайняти недалеко від них квартиру. У пошуках мені допоміг Артур. Я поселилася. І знаєте Давид більше часу проводив зі мною, аніж зі своїми рідними. Ми з ним часто ходили на прогулянки, їли смачне морозиво, дивилися цікаві фільми. Розібратися де, що заходиться у місті нам допоміг Юра. Це рідний брат чоловіка Лариси. Я все ж таки приїхала з села, місцевість у нас маленька, а тут місто досить велике, тому важко було на перших порах орієнтуватися. Так пройшов тиждень.

Давид почав уже жити зі мною. Додому його чомусь зовсім не тягнуло. Я дізналася, що син Артура відвідує секцію футболу. Почала водити його на тренування і забирати також. Всі ігри, які проходили в них у місті, я не пропускала. Підтримувала дитину. Якось Юра повіз нас з Давидом на природу. Ми смажили шашлик, співали, багато розмовляли грали в теніс і волейбол,  прекрасно провели час. Хлопчик показав мені аквапарк, куди ми також сходили. Я рада, що поїхала навідати Давидика, провела з ним чудово час, але пора було повертатися додому. У місті мені дуже сподобалося, всього так багато, є куди піти. Тому думаю скоро знову сюди приїхати до  Артура з його сином. Якщо чесно, то це принесло користь не тільки дитині, а й мені також. Я полюбила місто, коли раніше терпіти не могла. А також зробила добре синочкові своєї покійної подруги.

 

Оцініть статтю
Відвідала Давида.