Він зробив її життя казкою, а дружина пішла до молодого к0ханця

Мені здавалося, що такі ситуації десь далеко від мене. І поруч зі мною таке не трапиться ніколи. Але як то кажуть, не треба зарікатися. Я став свідком того, як руйнується сім’я мого брата Андрія. 

Я навіть не міг собі уявити що таке трапитися. Мій брат завжди старався бути попереду, мати все найкраще, займати найкращі посади. І все заради сім’ї. Він возив дружину Катю на відпочинок, дарував останні моделі смартфонів, кожного року нову шубу, раз в декілька років нову машину. Він навіть відкрив їй власний бізнес – магазин з одягом, щоб вона мала справу до душі. Але переважно за ним дивився або брат, або помічниця Каті. А вона постійно відмахувалася, що має справи важливіші ніж робота. 

Ці важливіші справи, вочевидь, були іншим чоловіком. Після зради брат ледь не підсів на чарку. І ми вирішили розібратися, чого ж вона йому зрадила. Він справді цього не розумів. Брат дав їй все, а вона так відплатила. Та найбільше його цікавило, як вона біля іншого чоловіка змінилася. Катя з гламурної леді перетворилася на роботящу жінку, яка готова берегти домашній затишок. Його цікавило, чого вона ніколи такого не робила вдома, а біля нової любові все навпаки? І найголовніше чому дружина проміняла достаток, магазин на рутинні будні?

Коли вона йшла, то сказала Андрію жахливі слова: “Ти не думай, проблема не в тобі. З тобою все добре, але ти вже маєш в цьому світі все. А він… він ще такий юний. Його зіпсують всі ці погані жінки. Я не можу його не підтримати. Я маю зробити з нього справжнього чоловіка, або він пропаде.”

Та цей юний беззахисний хлопчина виявився не таким вже й невинним. Виявилося, що у нас є спільні знайомі. Про нього різні легенди ходили. Казали, що не одну дорослу жінку так звабив. Вигляд в нього ще був такий “слизький”, як то кажуть. Ніде не вчився, власного житла не мав. Підпрацьовував то там, то тут. На серйозну роботу не брали без диплома. І отримувати його він не дуже спішив.

Молодий хлопець не був готовий до побуту і серйозного життя з дорослою жінкою. Його більше цікавили клуби, вечірки, алкоголь, а всі гроші спускав на розваги. До Катьки за його квартиру, яку він знімав, платили батьки. Вони думали, що присилають гроші на оплату навчання, поки син живе у гуртожитку. А тепер вона переїхала на його квартиру і за неї платила сама. Опікувала його як могла.

Їй довелося влаштуватися на звичайну роботу. Брат не залишив їй після розлучення нічого. За весь цей час вона й пальця об палець не вдарила, щоб мати майно у цьому шлюбі. Добре, що хоч дітей них не було – не бачили всього цього цирку.

А познайомилася Катя і цей “милий хлопчина” досить незвично. Якось після зустрічі з подругою вона поверталася додому ввечері. По дорозі побачила, як таксист щось вимагає у молодого хлопця. Виявилося, що він був напідпитку і не мав грошей за себе заплатити. Вона заплатила, а потім відвела його до квартири. Залишати в такому стані бідолагу не змогла. Тож і залишилася в нього, навіть чай приготувала, щоб йому стало легше. А що вже далі було – лише їм і відомо.

А для себе я зрозумів, що жінки комфортніше почуваються з чоловіками, які слабші за них. Їм краще піклуватися про тюхтіїв, ніж бути опорою для сильного чоловіка.

Вони залишають реалізованих чоловіків заради молодих хлопчиків, які нічого не вміють. Стають їм матусями та тягнуть все на своїх плечах. Тільки от не зрозумію, а хіба це нормально?

Оцініть статтю
Він зробив її життя казкою, а дружина пішла до молодого к0ханця