Вийшла за багатого хлопця, але змогла довести, що також здатна стати такою

Батьки завжди хочуть найкращого для своїх дітей. Щоб дружина, або чоловік були заможними, красивими, успішними. Таку невістку хотіли і родичі мого чоловіка. З самого початку вони були проти наших стосунків. Вони всіляко намагалися зробити так, щоб ми більше не були разом. Але крізь всі труднощі та негаразди наша маленька сімейка пройшла.

Познайомились ми через спільних друзів. Я не знала, що хлопець якого я кохаю з багатої сім’ї. Мої батьки були звичайними роботягами. Їм далеко було родичів Олега.

Не зважаючи на свій статус мій майбутній чоловік був дуже добрим і щирим. Йому не важливо було те, що я на думку його родичів не підходила йому. Пам’ятаю, як його мати приводила інших дівчат, щоб познайомити з сином.

Після одруження ставлення мами Олега не покращилось, а в певною мірою стало гірше. Я не могла довго терпіти цих знущань. Тому попросила у чоловіка гроші для створення власного бізнесу. І пообіцяла повернути їх коли все вдасться. Він відмовляв мене, говорив що це не має сенсу, але в мене вже була мета.

Довго думаючи чим я могла б зайнятися, згадала що мені виходить пекти торти. На гроші які я отримала, купила все необхідне. Орендувала приміщення з необхідною технікою. З маминої шафи я дістала нашу реліквію. Це була прабабусина книга рецептів. У ній були секрети як приготувати тарталетки, тістечка, і торти. Заняття було не для білоручки, але це все, що я вміла робити.

Саме з цього почався мій шлях кондитерки. Я розмістила рекламу про свої солодощі де тільки могла. Спочатку, замовлень було не багато, але з часом слава про мої вміння рознеслися по цілому місту.

Свекруха не оцінила такий вид роботи. Вона й сама ніколи фізично не працювала, тому не розуміла мого бажання довести всім, на що я здатна.

Через пів року я відпрацювала гроші які мені дав чоловік. Він був надзвичайно гордий за мене. Пишався що його дружина не сидить у нього на шиї, а використовує свій талант як спосіб заробітку.

Згодом за вторговані кошти я відкрила невеличку кав`ярню, найняла людей. Тепер я могла дозволити собі не працювати, а організовувати роботу.

Мій чоловік допоміг мені позбутися бідності. Проте, я вважаю що змогла достойно використати цей подарунок долі. Звісно без його допомоги, я б не змогла втілити свої мрії. Але в цьому і полягає суть подружнього життя, в підтримці один одного.

А що до мами чоловіка, то вона тепер з радістю заходить в гості в мою кав`ярню і коштує своє улюблене тірамісу.

Оцініть статтю
Вийшла за багатого хлопця, але змогла довести, що також здатна стати такою