Викидає брудні шкарпетки, бо бабця порадила.

Три дні тому зустрівся з колишнім одногрупником. Декілька років не бачилися, скучили, бо раніше дуже тісно спілкувалися. Нам було, що друг другу розказати, новина за новиною.

Я ще не одружений, а він вже два роки як оженився. Він найперший в групі, хто почав самостійно жити і забезпечувати себе.

Як тільки почав жити з обраницею, мій товариш був у піднесеному настрої, все вивалявся: яка вона гарна господиня, які вони закохані, який у нього ідеальний шлюб, стосунки і т.ін.

А на зустрічі, коли я спитав, як вони з Ілоною поживають, він буркнув: «терпець уже увірвався, задовбала». Я був дуже приголомшений. Нічого собі. Адже така любов, такі високі почуття.

«В чому річ?» – спитав я.

«До нас кожного дня приходить її бабка і все контролює: куди що поставить, як все робити. Настроює Ілонку, що я негодящий господар.

Мовляв, що коли вона була дитиною, її мати, коли бачила розкиданий брудний одяг або шкарпетки, викидала їх. Позавчора припхалась і почала мені вказувати, як плінтуса прибивати, ніби я ні на що не здатний.

Нехай, тільки вона б мене цькувала, так Ілона почала переймати її манери.

А ось на тижні… Кому скажи, не повірять. Прийшов пізно, заморений, де присів, там і шкарпетки залишив. Забув в пралку покласти. Ну, не встиг.

Так вона почала їх з вікна викидати, при всіх сусідах. Мовляв: «Я коли–небудь привчу тебе до порядку». – розказав мені товариш.

Не знаю, що йому тут порадити, я б зібрав речі і пішов би геть.
Миритися з таким приниженням не годиться.

А що б зробили ви?

 

Оцініть статтю
Викидає брудні шкарпетки, бо бабця порадила.