Я була королевою у шкільні роки, а тепер колишні однокласники успішніші за мене

«Навіщо я туди пішла» – перше, про що я подумала, повертаючись додому із зустрічі.

Пройшло уже 10 років з моменту закінчення 11 класу школи. Я завжди була душею компанії, всі зі мною дружили та спілкувалися. У класі, як колись думала, я була номер один, хоч навчалася далеко не найкраще.

Після випускного дороги із людьми, з якими я була у хороших стосунках – розійшлися. Так буває, нічого не поробиш. Я переїхала у столицю на навчання, дякуючи батькам, які змогли забезпечити моє проживання та навчання.

Та ось, яка проблема: після університету все пішло по-іншому. Зі своїм нареченим я розійшлася, він мені зрадив, до тепер не знайшла йому заміну. Кар’єру так не збудувала: ще б, – віддати 7 найкращих років чоловікові, так і не розвиваючись самій.

Я не знала як склалася доля моїй однокласників, тому радо погодилася бути присутньою на вечорі випускників. Мені дуже хотілося побачити своїх давніх друзів, можливо, відновити із ними стосунки.

– Ти справді збираєшся туди піти? – здивовано запитала мене сестра. Вона стояла біля дверей і дивилася, як я прасую свою найкращу сукню у гардеробі.

– Ну, так, а чому б і ні? – відповіла я. – Зустріч випускників все-таки. Я з ними була у гарних стосунках, чому б не поспілкуватися.

– Ну-у, – засумнівалась сестра. – Ти ж пам’ятаєш, як ти себе з ними поводила? Тих, хто вчився добре, ти  називала ботанами, заучками, хлопчаків дражнила, які хотіли подружитися з тобою. Завжди принижувала своїй подруг: то одягнута не так, то помада не пасує під тон шкіри.

– Ти чого?! Я ніколи не хотіла завдавати їм зла. Тим більше, ми були ще дітьми, хіба такі дрібниці хтось пам’ятає? Подумаєш, хлопців відшивала, хто цього не робив у школі?

Повернувшись додому, на мені не було більше усмішки. Все змінилося, всі змінилися. «Заучки», як я їх називала, стали успішними бізнесменами, у міністерствах працюють. Ті самі хлопчаки-залицяльники виглядають неймовірно, – у спортзалі м’язи качають, мають красивих дівчат. Багато хто одружився та мають дітей, кар’єру. А я?

З популярної дівчинки я перетворилася на сіру мишку, яка нічого не добилася у житті. Найголовніше, я побачила на собі такі самі погляди, сповнені презирства, з яким я дивилася 10 років назад на них.

– Не знаю, як так вийшло, – бурмотіла я собі під ніс. – Микола, скромняга класу, як мене побачив, одразу до мене: «О, Принцеса прийшла, а ну, розказуй, як життя?!». А сам, у дорогому костюмі, на крутій тачці. Насміхався з мене.

Сестра обняла мене і я лиш тихо заплакала у подушку.

Оцініть статтю
Я була королевою у шкільні роки, а тепер колишні однокласники успішніші за мене