Я не могла ніяк 3миритися з тим, що чоловік настільки йшов під вплив своєї матері.

Ми з чоловіком жили дуже добре. Завжди розуміли один одного, підтримували у різних непрuємних ситуаціях і моментах. Одним словом у нашій сім’ї панувала ідилія. Якби не рідня мого коханого, яку він ставив на перше місце. Олег, так звали мого чоловіка, все життя до знайомства зі мною жив зі своєю мамою і рідною сестрою. Ці дві жінки багато сил і енергії, вклали у мого Олежика. Я, звичайно, рада і дякую їм за це. Але от милий ніяк не міг збагнути, що тепер у нього інша сім’я, вже своя, яку він сам створив і дбати про неї треба не менше, ніж за ту, яка його виховала і в якій він виріс. Це нормально, такий закон життя кожної людини.

Ми винаймали квартиру, щоправда, але вдавалося нам жити при цьому навіть дуже непогано. Орендували однокімнатну спочатку, а потім, коли народилася наша донечка, то переїхали у трохи більше житло, щоб місця вистачало і комфортніше було жити. Грошей вистачало на все, при тому, що багато забирали оренда і комунальні послуги. Ви не повірите, але нам з любим виходило навіть відкладати немалу суму щомісяця. Він у мене молодець, працював багато і заробляв нормально. Нещодавно, Олега призначили на нову посаду, він став заступником начальника у фірмі, в якій був влаштований. Я тішилася за його підвищення і сама не гаяла часу. Працювала, навіть сидячи в декреті. Мала, так званий свій маленький бізнес вдома. Мені ще змалку вдавалося завжди виглядати гарно і слідкувати за собою. Тому обрала такий напрям, який під силу і при цьому можна було сидіти вдома, виховувати дитину і заробляти чималі гроші.

Я робила манікюр і педикюр. Клієнтів за короткий час назбиралося багато, бо ж і дійсно ця зайнятість, то було моє. Я віддавала себе цій справі наповну. Потім Олько, я так інколи мило називала чоловіка, допоміг облаштувати у квартирі мою власну кімнату для роботи й таким чином, я відкрила міні- салон. Щодо відносин зі свекрухою і сестрою Олега, то я не можу сказати, що вони були поганими, але й не можу підтвердити, що у нас все було добре. Іванна Михайлівна, так звали свекруху і Анна, так звали сестру чоловіка були у мене постійними клієнтками. Вони робили манікюр безкоштовно. Звичайно, що гроші з цих жінок я не брала, мені якось незручно було, та й вони не горіли бажанням платити. Хоча потім дуже пожаліла, що не оцінювала свою працю.

Якось прийшла моя люба свекруха на чергову процедуру з нігтями. Я так зрозуміла вона мала поганий настрій. Щось почала таке дурне говорити, питатися мене чому посуд не вимитий, а в коридорі пилюка на меблях, коли я останній раз міняла постіль у спальні. Такого ніколи не було, не знаю, що цій жіночці не подобалося. Я дійсно часами не встигала зайнятися наповну домом, бо ж ви самі розумієте, квартира, дитина, робота, важко було зробити так, щоб все було ідеально. Я, звичайно, на скарги Іваночки Михайлівни, нічого не відповідала, просто не хотіла сваритися. Тільки мріяла розповісти про все це чоловікові, коли він повернеться з роботи, але такої реакції не чекала. Він почав захищати свою маму, мене ганьбити. Я дуже образилася, адже хотіла як краще, заробити грошей, щоб швидше купити нам своє помешкання і не тинятися по знімних квартирах. Так от, ми про цей скандал через деякий час забули й жили собі далі. Як тут якось за вечерею, Олег сказав мені, що його матір з сестрою затіяли ремонт. Я здивувалася, адже в них нібито гарно було, все таке нове, доглянуте, навіщо їм оновляти щось.

І якби знала, яким чином ми будемо причетні до цієї витівки свекрухи. Наступив такий час, що суму на свою мрію ми назбирали чималу і прийшов момент, що можна було шукати житло. Нарешті, вже своє, для того, щоб купити. Олько зайнявся пошуками оголошень з приводу продажу квартир, а я не могла натішитися, у нас буде свій куточок, якби не мамуся Олежика. Знаєте, що вона попросила, позичити немалі гроші для свого ремонту. І чоловік погодився. В домі була сварка, я не хотіла давати нічого їй, адже знала, що просто не поверне вчасно і ми залишимося ще на довгий період без своєї нової квартири. Але коханий зробив це і віддав майже половину того, що ми так довго складали, своїй матері. Я чесно вже не витримала. Забрала решту грошей і хочу відкрити власний салон, там якраз була моя половина грошей, яку я відкладала також. Буду далі починати сама збирати на дах над головою. З любим, ясна річ посварилася і думаю розлучатися. Набридло мені все це, вибрики його мами і те, що він завжди її захищає.

Оцініть статтю
Я не могла ніяк 3миритися з тим, що чоловік настільки йшов під вплив своєї матері.