Я не можу обрати між двома чоловіками!

Мені потрібна ваша порада, як ніколи. Так трапилося, що за свої 34 роки я ні разу не мала серйозних відносин. Ні, ви не подумайте, були хлопці, чоловіки, але ні одні стосунки не привели до заміжжя чи навіть спільного проживання. І ось, через стільки часу переді мною стоїть вибір між двома прекрасними чоловіками. Насправді вибір чоловіка для сім’ї – дуже відповідальне рішення. У мене є два претенденти і я, що називається, заблукала у власних думках. Ніяк не можу зважитися комусь відмовити! І в одному є багато перспектив та переваг, і в іншому, та й про недоліки теж потрібно забувати. Понад усе хочеться побудувати щасливі стосунки, але як зрозуміти, які саме!

З першим, Миколою, я познайомилася в інтернеті. Ми разом багато проводили часу, гуляли. Він жодного разу не прийшов до мене на побачення із пустими руками! Має свій невеликий бізнес, сам живе у квартирі в центрі міста. Микола мій ровесник, у нас багато спільних тем. Разом із тим, до мене на роботу у фірму прийшов новий чоловік і почав до мене залицятися. До слова, Роман залицяється теж непогано. У кіно кличе, дорогі ресторани. До того ж повідомив, що скоро його відправляють керувати філіалом у Європі та він хоче, щоб я поїхала разом із ним.

Я уже перечитала багато статей на тему, як інколи трапляється ситуація, коли у жінок у житті з’являються одночасно два претенденти на її руку і серце. І знаєте що? Ні одна не дала мені конкретну відповідь! Чесно кажучи, мені здається, що Миколу я кохаю більше, але мозок та раціональність каже обрати Романа, адже з ним у мене більше перспектив, можливість переїхати в іншу країну та щасливо і багато прожити свій час. Та чи зможу я жити без романтики, яку створює Микола?

Все ж, не знаю, як правильно вибрати свого чоловіка, начебто обидва мені підходять, тож я немовби впала у ступор, ходжу пригнічена. Зовсім заплуталася у своїх бажаннях. От такий закон: нема кого вибирати – сумно; є кілька кандидатів, теж сумно, тому що можна помилитися і зруйнувати все. Порадьте, будь ласка, як вчинити у такій ситуації, щоб і нікого не образити, і залишитися щасливою на все подальше життя?

Оцініть статтю
Я не можу обрати між двома чоловіками!