Я не знаю, як сказати матері, що розлучuвся зі своєю дружиною

Мене звати Сергій, мені 24 роки і я не знаю, як сказати всій родині, що захотів піти від своєї дружини. Ми одружилися, коли нам було лише по 19 і у той же рік у нас народився первісток – син. Я відчуваю себе нещасливим у цьому шлюбі, проте дитина все ще стримує, щоб не розлучитuсь у цю ж мить.

У нас справді було велике та пристрасне кохання, проте його вистачило ненадовго. Вперше думки про розлучення почали спливати ще до нашого весілля, але все змінила вагітність Олени. Звичайно, батьки з обох сторін наполягли на швидкому узаконенні стосунків, адже не народжуватися ж синові у неповноцінній сім’ї, потрібно брати за нього відповідальність.

Перших два роки нібито кохання почало відновлюватися: спільна радість за народження дитини зблизила нас, а тепер все знову повернулося. Моя мати докоряє, мовляв, потрібно робити дружину щасливою, дитину виховувати у любові, а у мене цього не виходить. Ми з Оленою навіть Новий Рік разом не зустрічали! Вона поїхала з подругами у ресторан за містом, а я з дитиною до своїх батьків. Час від часу ми можемо цілими днями не розмовляти, у нас просто немає спільних тем! Мене не цікавить її захоплення, а дружину – мої. Ми перестали разом ходити за покупками, їздити до родичів, відвідувати ресторани, кінотеатри чи просто гуляти у парку. Живемо як двоє зовсім чужих людей.

Бачу, що дружина хоче того ж, що і я, але мовчить. Цю неприємну розмову довелося підіймати мені першому. Олена погодилася, що у стосунків немає майбутнього і краще закінчити все тут і зараз, нехай наша дитина отримає можливість зростати у щасливій сім’ї, де його матір буде кохати та буде коханою. Так, 3 місяці назад ми роз’їхалися. Я зібрав свої речі та орендував житло, залишивши повністю свою квартиру Олені з сином, – це все, що я міг зробити для них.

Зараз моя матір кличе нас всіх до себе на вечерю, хоче побачитися із внуком, а я не знаю як сказати їй, що сім’ї більше немає. Не просити ж Олену зіграти для колишньої свекрухи у закохане подружжя. Здається, вона навіть змогла знайти іншого і стала доволі щасливою. Звичайно, я бачуся із малим, це мені ніхто не забороняв, адже розійшлися ми без сварок та скандалів, все обдумано. Сподіваюся зовсім скоро я також зможу знайти свою кохану, а поки насолоджуюся вільним життям, про яке так сильно мріяв уже протягом 3-х років.

Оцініть статтю
Я не знаю, як сказати матері, що розлучuвся зі своєю дружиною