Я прийняла своїх гостей з радістю, але переночувати вони не змогли саме у мене, бо просто не було місця у квартирі.

Якось до мене в гості навідалася найкраща подруга дитинства. Вона приїхала у моє місто у справах на декілька днів. Вирішила подзвонити і залишитися у мене. Ми давно не бачилися. Та й Оксана, так називалася подруга, хотіла подивитися на місто, розглянути, що красивого у нас є, побалакати, посміятися. Я жила зі своїми маленькими дітьми, у мене був синочок та донечка, і чоловіком у двокімнатній квартирі, яку нам подарували мої батьки. Тому місця вистачало якраз на нас чотирьох, але не більше. Хоч і квартира мала дві кімнати, але по квадратурі була невеликою. Оксана ще жодного разу не була в мене вдома, тому я навіть не знала, де буде спати подруга. А вона як виявилося приїхала ще й не сама, а зі своїм чоловіком. Тому я вирішила попередити її, що місця в нас у квартирі не вистачить для всіх. І правда спати реально не було на чому. Вирішила сказати, що вдень нехай приїжджає, а вночі нехай шукають якийсь інший варіант, де переночувати, тільки не у мене.

От і приїхали наші гості. Привезли багато подарунків дітям. Ми з Антоном, так звали мого чоловіка, накрили стіл. Я приготувала багато смаколиків, ми пообідали, насміялися, поговорили по душах, як то кажуть. Потім пішли ще погуляли по місту. Вернулися додому і у мене виникло питання. Як сказати Оксані, що місця у мене у квартирі немає, щоб залишитися ночувати. Але я не розгубилася і пішла спитала просто прямо:

Де ви збираєтеся ночувати? Можливо якийсь хостел зняли або ж готель?

Виявилося подруга все ще надіялася, що ночувати буде у мене. Я пояснила, що додаткового ліжка для гостей у нас немає. Ну не будуть вони з чоловіком спати зі мною або ж з нашими дітьми. Тому подруга зрозуміла мене і вони з обранцем почали шукати, де б то провести ніч. Мені було не дуже приємно, але іншого виходу із ситуації я просто не бачила. Люди повинні розуміти всі обставини, які складалися у той момент. Спати не було просто місця. Ну і не знаю чи обр7зилася на мене Оксана, але я вважаю, що так правильно. Бо ж навіть якщо і є де поселитися у квартирі, то все одно, приїхавши в гості можна зняти одразу собі окреме житло і ні під кого не підлаштовуватися. Тим більше зараз у нас у місті здають кімнати подобово і це виходить навіть дешевше, ніж прожиття у готелі. Тому я порадила подрузі зняти саме подобово однокімнатну квартиру. Надіюся Оксана не сильно на мене обра8илася.

 

Оцініть статтю
Я прийняла своїх гостей з радістю, але переночувати вони не змогли саме у мене, бо просто не було місця у квартирі.