“Я самостійний хлопчик, ще й тобі сніданок приготую”

Все своє дитинство я спостерігала важку працю своєї матері. Вона була ідеальною дружиною для батька та матір’ю для мене, однак, думаю, глибоко в душі стомленою та нещасною.

Коли я прокидалася зранку до школи, матір уже була на ногах, виглядаючи збадьорено, красиво одягнення та нафарбована. На сніданок кожного дня були вишукані страви. Мати ніколи не повторювалися два дні поспіль.

У дитинстві я часто не надавала цьому значення. Все відбувалося так, ніби так і повинно бути. Батько ніколи не дякував за смачну їжу, не висловлював своє враження від вигляду матері. Це тривало скільки себе пам’ятаю.

А потім я виросла, стала самостійно займатися господарством, переїхала до окремого житла. З часом у мене почали зав’язуватися романтичні стосунки. За сценарієм своєї сім’ї, прокидалася щоранку, аби приготуватися сніданок для коханого, нафарбуватися та красиво одягнутися. Тоді то я й зрозуміла, як це важко.

Одного разу мій хлопець спитав:

– Для чого ти прокидаєшся так рано? Ми б могли і разом приготувати щось, аби зовсім замовити доставку.

– Тобто? Це ж мій обов’язок.

– Який ще обов’язок? Годувати мене? Я самостійний хлопчик, ще й тобі сніданок приготую.

Це навіть був невеличкий шок. Невже і такий сценарій можливий? Як добре, що у мене буде зовсім інша модель сім’ї, аніж у моєї матері.

Оцініть статтю
“Я самостійний хлопчик, ще й тобі сніданок приготую”