«Я тобі не кухарка, посудомийка, прибиральниця і прачка, а жінка»

Декілька місяців назад моя єдина дочка з’їхала від нас на окрему квартиру. Минулих вихідних я завітала до неї у гості й просо не повірила своїм очам: моя охайна дівчина жила у повному безладі. Я навіть не могла добрати слів, коли то все побачила.Головне її хлопець, який живе з нею, спокійно на це все дивиться? У житті не повірю, що можна готувати їжу на тій кухні, дивитися телевізор на тому дивані та ще посміхатися мені й нічого поганого в тому не бачити.

Дочка моя, Ярина, рік тому вступила до університету, тож яз чоловіком вирішили подарувати їй власне житло. До того у неї з’явився коханий чоловік, думала, нехай живуть свою двоє окремо від батьків, готуються до дорослого життя, там скоро, можливо, і весілля, і діти будуть. Проте зараз я бачу, що для Ярини навіть прибирання не означає великої відповідальності й працювати вона наміру немає. І чим вона займається весь день, адже навчається дистанційно, ні роботи, ні дитини, чоловік весь день не вдома, працює?? Виявилося, що моя доня навіть їсти не готує, вони завжди харчуються або в кафе, або замовляють доставлення. Ось, чому у неї завжди закінчуються завчасно гроші, які переказує їй батько!

Я, якщо чесно, вже пошкодувала, що квартиру подарувала. Думаю собі, можливо, це було поспішне рішення і Ярина не готова до дорослого життя? Але ж коли буде, якщо не зараз? Їй уже 18. Тепер і не дорікнути, що так недобре ставляться до майна, адже сама відправила жити самостійно. Я часто чоловікові про це говорила, нехай би він поговорив із дочкою, що треба займатися чистотою, по квартирі повинно приємно бути навіть у білих носках пройтися.

Дочка дорікає мені, мовляв, я маю застарі погляди й вона не кухарка, посудомийка, прибиральниця і прачка, а жінка. Ну і що тепер? Тоді потрібно наймати іншу жінку-помічницю, клінінг, а я на то гроші давати не буду, хіба Ярина сама почне так заробляти, що вистачить на персонал. До слова, навіть клінінг їй не допоможе, чистоту потрібно підтримувати, а то буде викликати підмогу щодня.

Чоловік і так уже придбав їй пральну машину з сушінням, купив робот-пилосос, на якому потрібно натиснути лише 1 кнопку, а ще посудомийну, – вся квартира оснащена автоматизованою технікою, а такий бруд. Головне, що її хлопця все влаштовує.

Оцініть статтю
«Я тобі не кухарка, посудомийка, прибиральниця і прачка, а жінка»