Я ваг1тна, і як бути далі – не знаю, я ж просто хотіла його виkористати…

В наш час зараз дуже важко стати одразу багатим та успішним. Для цього потрібно докласти чимало зусиль, нерв1в та здоров’я. Я до такого була не готова, цінувала себе, тому хотіла стати багатою дуже простим шляхом — знайти якогось заможного чоловіка, аби той мене сам забезпечував, а я не напружувалась…

Чому до такого дійшла? Просто набридло жити в 3лиднях, мене ніхто не підтримував. Я постійно бігала від однієї роботи на іншу — заробляла копійки. Дивилась на своїх подружок і 3аздрила. Аж поки не подумала, чим я г1рша за них? Я також струнка і красива! Від чоловіків в мене постійно було багато уваги, але я цього ніяк не використовувала для своїх цілей, проте тепер знаю як!

З Михайлом я познайомилась в ресторані, коли мені було 20. Тоді ми з подружкою вийшли на “полювання” на багатеньких чоловіків. Михайло мені одразу пригледівся. Солідний та красивий чоловік в дорогому костюмі, на його руці я побачила годинний відомої фірми.

Тоді ми й познайомились. Він пригостив мене вечерею. В той вечір ми пішли на прогулянку, пізніше провели разом ніч. Я йому тоді розповіла, що не хочу серйозних стосунків, і взагалі, зараз хочу побудувати свою кар’єру, але шукаю чоловіка, який би мені в цьому допоміг.

Михайлові сподобалась така пропозиція. Як виявилось, в нього була дружина. В ролі коханки мені тоді не дуже хотілось бути, проте Михайло обіцяв забезпечувати мене і допомогти з розвитком.

З самого дитинства я мріяла про сцену. Мені подобалось співати, всі шкільні заходи не проходили без моїх пісень. Але продовжити навчатись я не змогла — в батьків не було на це коштів, тому я навіть нікуди не поступала, а одразу пішла працювати…

А тут така чудова нагода! Мені не доведеться більше напружуватись на підробітках — я зможу присвятити час собі й своїй кар’єрі. В Михайла було багато зв’язків, навіть декілька відомих знайомих продюсерів, він обіцяв, що зможе влаштувати мене.

Наші стосунки тривали приблизно два роки. За цей час випустила пісню, яка згодом стала популярною. Мені залишалось ще трохи — декілька синглів і я буду відомою співачкою.

Але трапилось те — чого я завжди боялась. Я завагітніла. Коли дізналась про це, було вже дуже пізно робити аборт — це загрожувало моєму життю. Я одразу ж розповіла Михайлові. Він був розлючений, і сказав, що все закінчено. Він погоджувався лише на стосунки без обов’язків. До дитини від коханки він був не готовий — в самого вже були нащадки. Та й з дружиною своєю розлучатись не хотів.

Так і закінчилась моя ще не почата кар’єра відомої співачки…Я хотіла просто використати Михайла — а залишилась з дитиною без нічого! Моя хитрість обернулася для мене фатальною помилкою!

Народжувати я буду. Доведеться повернутися в ті злидні, звідки я і прийшла…

Ось така історія. Нічого в житті просто так не буває, для того, щоб чогось досягти, потрібно самій докладати сили, а не сподіватись на простий шлях.

 

 

Оцініть статтю
Я ваг1тна, і як бути далі – не знаю, я ж просто хотіла його виkористати…