Я з чоловіком придбали квартиру у його сестри, а через декілька місяців нас звідти вигнали

У мого чоловіка є старша сестра, Мар’яна, з якою ми були у доволі нейтральних стосунках: ніколи не сперечалися, але й особливо не спілкувалися. Так трапилося, що cестра зі своєю сім’єю вирішили переїжджати закордон, мовляв, її чоловік знайшов у Німеччині непогану роботу і відмовитися просто неможливо. У той час, вони саме придбали новеньку квартиру, в якій навіть не встигли зробити повністю ремонт. Порадившись, сестра сказала, що хоче продати цю квартиру нам (я з чоловіком давно думала про купівлю більшого житла). Ось тут і починається сама історія.

Коли нам повідомили, що продають ту квартиру і за нижчою ціною, як для родичів, а то їм терміново потрібні кошти для переїзду, ми, звичайно, дуже зраділи – у нас син уже дорослий, тож нашу оселю, однокімнатну квартиру, залишимо йому, а самі переїдемо з молодшою донькою у новеньку оселю. Ви б бачили, як старший цьому зрадів, напевно, більше за нас з чоловіком! Ще б, хлопцю 20 років, нарешті буде мати власну нерухомість.

Гратися із документами не поспішали, адже повністю довіряли близьким людям. Самі віддали їм вказану суму, і навіть залишилося ще для ремонту, який ще потребувало житло. В результати вклали чимало: повністю зробили кухню і ванну кімнату, переробили спальню, замовили всі потрібні меблі й техніку. Ми навіть поміняли колір стін і підлогу, адже попередня була не у нашому смаку. Квартиру було більше не впізнати! Відколи сестра поїхала з сім’єю закордон до нашого заселення пройшло ледве менше 3-х місяців.

І ось, живемо прекрасно, уже понад місяць, як Мар’яна телефонує і каже, що все скасовується, – вони повертаються і добре, що документи ще не подали про купівлю. Я була вражена! Тобто, скасовується? Зовсім скоро сестра стояла на порозі квартири й дивилася на нові шпалери та ламінат з великими очима.

Той скандал, напевно, увесь будинок. Мар’яна недобирала слова, називала нас всіма можливими негативними фразами. Їй не сподобалося, що ми повністю змінили ремонт, забрали її меблі, переробили паркет і взагалі, як ми посміли таке зробити?? На наші слова, що це житло уже ж наше, ми придбали його у них, сестра відмахувалася і казала, що по документах воно вже ще її з чоловіком!

От навіщо таке робити?! Вклали такі шалені кошти у то житло, а нас ось так просто вирішили вигнати з нього, навіть не хотіли повертати суму за нібито купівлю. І в суд немає як подати, адже документи так і не оформили! От і довіряй рідні! До слова, мій старший син також дуже розчарувався, коли ми повернулися із валізами.

Оцініть статтю
Я з чоловіком придбали квартиру у його сестри, а через декілька місяців нас звідти вигнали