Я зловив свою дружину зі своїм найкращим другом

Ми були одружені уже понад 17 років. На той час моя робота знаходилася в інший країні, яка приносила чималі гроші для моєї сім’ї. У нас з Мариною було двох дочок, їм тоді було лише 14 і 10 років. Робота дозволила мені відкласти велику суму для того, щоб придбати більше житло, тому зателефонував своєму найкращому другові й попросив допомогти дружині із пошуками. Тоді все й трапилося.

Одного дня я зміг взяти відпустку й одразу полетів додому, щоб відвідати своїх рідних, а там, просто вдома побачив любовні записки моєї мого друга для дружини. Я відчував немовби земля йде з-під ніг. Звичайно, вони у всьому зізналися і навіть не стали заперечувати. Нічого не залишалося, як одразу припинити спілкування з тим чоловіком. Попередньо висловив усе, що про нього думаю, у всіх барвах. Подвійно прикро, що це був мій найкращий друг, я завжди був поруч, коли він потребував підтримки, а він у відповідь ось вчинив зі мною. Що стосується відповіді на питання, як склалися стосунки із дружиною надалі, – ми залишилися подружжям. Чому?

Я пробачив її, хоча це сталося, звичайно, не за один день. Я надіслав всю їхню листування собі на телефон, щоб зрозуміти, чому саме так трапилося. 3 тис. смс-повідомлень, читати які було просто нестерпно. Після того, я зрозумів, що потрібно спробувати стати кращим чоловіком, ніж був до цього. Я почав приділяти більше уваги жінці, зустрічати її з роботи, готував їжу, мив посуд, допомагав із всіма хатніми обов’язками, на не забував вказувати, яка вона у мене красива. Мені здавалося, що це найкращий спосіб врятувати наш шлюб.

Колись у мене були невдалі часи, і саме вона стояла поруч зі мною, підтримуючи у всьому. Саме завдяки її словам у мене є все: і робота, і діти. Я став успішнім, завдяки коханій жінці. Вона прекрасна матір для наших дочок, тому вони не повинні втратити когось із батьків через наші помилки.

Вважаю, що у її зради винна моя робота закордоном, саме через відстань Марина так відчування самотність. Можлива, це була слабкість, а не дійсно усвідомленою помилкою. Це був дійсно шанс перевірити наш шлюб. Зараз я знайшов роботу на Батьківщині й більше ніколи не залишу свою родину.

Оцініть статтю
Я зловив свою дружину зі своїм найкращим другом