Я зустрічаюся із жінкою, котра на 13 років старша за мене

Я закохався у жінку яка старша за мене на 13 років. Не знаю, що мені робити, адже відчуваю осуд та докори від людей навколо. Навіть рідні не хочуть підтримувати, кажуть, що потрібно знайти молоду дівчинку, а не уже зрілу жінку.

Насправді у нас повна гармонія у стосунках, не відчувається різниця поколінь. У мене хоч менше досвіду життя, але завжди є про що поговорити, багато спільних тем та інтересів. Весело те, що  головний ініціатор усіх розваг – Марина, а я лише виконавець усього задуманого. До речі, мені нещодавно виповнилося 23, а їй 36 років. Хіба це так суттєво виглядає?

Проблема у тому, що мої батьки не хочуть її приймати. Вони одразу не потоваришували і Марина через це дуже переймається. До того всі друзі сміються і це дає свій відбиток на наших стосунках. Кохана уже почала казати, що краще ми б розійшлися, так буде легше і для мене, і для неї. Ви не думайте, що я з Мариною заради грошей чи іншої вигоди. У свої 23 мені вдалося заробляти непогані гроші в іт-сфері, яких вистачає аби забезпечити нас обох. Планую придбати власну квартиру, не зазіхаючи на її майно. Можливо, вдасться створити повноцінну сім’ю із декількома малюками.

Як ви думаєте, у нас вийде? Як не зважати на думку інших у такій ситуації, а жити спокійно та насолоджуватися коханням?

Оцініть статтю
Я зустрічаюся із жінкою, котра на 13 років старша за мене