Як моя подруга кинула мене на 2000 гривень

Якщо коротко, мене обманула подруга на 2000 грн. Можете собі уявити? Ми були знайомі понад три роки і ось таке! Розкажу вам про це детальніше.

У той день була хороша погода, я з Оленою домовилася зустрітися та пройтися магазинами, потім зайти в наш улюблений ресторан, випити кави та десерт, якого більше ніде немає. Тому я вирішила прихорошитися та взяти з собою чимало грошей, – гуляємо ж! Ось приходжу я у назначений час та очікую на подругу. Спочатку все було добре, але уже у першому магазину Олена з жахом повідомляє, що забула гаманець вдома, зі всією готівкою та банківськими картами.

Тоді я подумала, що сьогоднішній день ніщо не може зіпсувати і запропонувала зайняти їй грошей. Подруга пообіцяла, що одразу, як повернеться додому, перекине мені всю суму на карту. Ми обійшли декілька магазинів, я собі придбала чудову сукню та сумку до неї, подруга своєю чергою, підібрала туфельки.

Після шопінгу, як і домовлялися зайшли в ресторан. Того вечора ми чудово провели час, розмовляли про різне, в основному, про наше, жіноче. Чесно кажучи, давно не збирались, нікуди не спішачи, а то завжди якісь дорослі клопоти були: то робота, то по господарство потрібно щось зробити, а чоловік, діти! Ех, як же добре було у дитинстві, – ніяких переймань та проблем. У підсумку, близько 10 вечора ми розійшлися і домовилися скоро зв’язатися та ще раз так зібратися. Олена вдруге повторила, що все поверне, як лише приїде додому.

Чомусь, по своїй наївності я нічого злого навіть не подумала, це ж моя подруга, яку я знаю не один день! Проте пройшло два днів, потім тиждень, а ніяких грошових переказів я не отримувала. Ні наступний день, ні навіть через тиждень Олена не телефонувала. Я уже сама набирала подругу, щоб нагадати, все-таки не мала сума грошей. А от як би ви вчинили на моєму місці? З часом зовсім стало зрозуміло, що у неї вимкнений телефон. Прикро, не хочеться вірити, що дружба ось так закінчилася, через 2000 гривень.

Оцініть статтю
Як моя подруга кинула мене на 2000 гривень