Як найкраща подруга втручається у моє сімейне життя

Зі своєю найкращою подругою я знайома понад 20 років. Ми разом були ще у дитячому садку, хоч далі пішли у різні школи, але зв’язок таки не втратили.

У Руслани є старший брат, не набагато, лише на 2 роки. Я з ним познайомилася лише під час вечірки в честь дня народження подруги у старших класах, від тоді ми ставали все ближчими й ближчими. Після 4 років романтичних стосунків – одружилися.

Услід нашого з Віталіком розпису, спілкування з подругою почало ставати холоднім, ми нібито почали віддалятися одна від одної, а все тому, що Руслана втручається у нашу сім’ю. Вона вважає, що не може бути «третьою зайвою», оскільки є сестрою Віталія та моєю найкращою подругою дитинства. Так навіть у весільну подорож поїхали всі троє.

Руслана знає все, що відбувається у нашому домі, оскільки випитує у брата, а чоловік, як добра душа, – все розказує. Він не розуміє, чому я так злюся, адже це все-таки рідна сестра і моя подруга, хіба потрібно від неї тримати щось у секреті? Мені ж хочеться мати щось особисте, сімейне, про що буду знати лише я та коханий чоловік.

Коли про це розповіла подрузі, вона образилася на мене, мовляв, не очікувала такого, що після весілля я забуду про неї та загрузну у сімейне життя. Невже вона не розуміє, що всі розмови між подружжям повинні залишати у домі, а кохання чоловіка і дружини створене лише для двох! Як пояснити їй, що наша дружба повинна бути окремо від сімейних справ?

Оцініть статтю
Як найкраща подруга втручається у моє сімейне життя