Їй лестить, що стрілка на терезах показує все менше і менше

На першому курсі я познайомився зі своєю майбутньою дружиною, і саме тоді я сказав Марині, що мені якраз подобається така «апетитна» постать, як у неї. Ну, це була правда, мені дуже до смаку «пишні» дівчата. За 2 роки ми одружилися.
А з часом я дізнався, що кохана завжди страждала від зайвої ваги, особливо в школі, де її всі дражнили та обзивали. Однокласники називали Маринку жирною, страшною, вона багато плакала, відмовлялася від їжі, чим приводила маму в нервовий стан.
Минув рік нашого подружнього життя. Дружина готувала мені смачні страви, балувала, та й сама їла часто та дуже багато, і навіть на ніч. І ось за рік – плюс ще 10 кілограмів на вагах. Весь одяг став замалий, а я натякнув, що трохи треба й схуднути.
Через кілька тижнів, я поїхав у довготривале відрядження. Дружина лишилася вдома. Ми дуже часто спілкувалися телефоном, не втрачали зв’язок.
Минуло десь пів року, як я не був дома, не бачив Маринку. Через два тижні повинен був повертатися. Раптом мені подзвонила теща. Вона була дуже схвильована, і попрохала терміново приїхати, бо Маринка дуже дивно виглядає і погано почувається.
Коли я зайшов в нашу квартиру та побачив дружину – то не впізнав мою «булочку». Мене зустріла примара… Я побачив змарнілу,  худу дівчину, на якій бовтався одяг.
– Маринко, ти  не захворіла? Що з тобою? Ти нащо так схудла? Давай поснідаємо, і ти розкажеш, що з тобою трапилося.
Виявилося, що після мого від’їзду кохана виснажувала себе тренуваннями та спеціальними дієтами, мало їла і почала важити 47 кг при зрості 174 см.
А потім їжа взагалі стала викликати у неї огиду. І це все для мене, бо я тоді необережно висловився щодо її надмірної ваги.
Стало зрозуміло що, якщо вона не перестане худнути їй загрожує анорексія, а той ще гірші наслідки.
Зараз Марина у лікарні, тому що їй подобається бачити, як стрілка на терезах показує все менше і менше. Вона самостійно почати їсти не може.
Ми  з тещею маємо надію, що лікування допоможе, і наша «солодка булочка» стане здоровою, і народить дитину.
Ось так необережне слово може мати такі сумні наслідки. Будьте обачні з критикою щодо близьких, та не залишайте їх надовго.

Оцініть статтю
Їй лестить, що стрілка на терезах показує все менше і менше