Запланували із дружиною весільну подорож на Середземне море, а рідна сестра запрошує нас разом поїхати в Одесу

Я дуже люблю свою сестру, але іноді вона може бути просто нестерпна. Ми завжди були разом, – все дитинство нерозлучні. Вона молодша від мене на 5 років, у свій час я дуже хотів сестричку і просив про неї у батьків, – ось і тішився появі Руслани. Зараз ми обоє дорослих людей, кожен зі своєю сім’єю, проте сестра вважає, що можна завжди влазити у мої особисті справи із дружиною, – вона ж рідня, близька мені людина, чому б ні. Один з таких випадків хочу вам сьогодні розказати.

Я одружився зовсім нещодавно, – два місяці назад. Вперше зустрілися із дружиною, Катею, ще у студентські роки, вона мені уже тоді дуже сподобалася, хоча я ніяк не міг до неї підійти. Виявляється, у неї були такі ж почуття, тож не витримавши чекати, – Катя сама зробила перший крок, а потім все закрутилося, завертілося.

Так от, коли прийшов час вибирати місце для весільної подорожі, приєдналася моя люба сестра. Вона сказала, що ми всі разом, тобто я з дружиною і вона зі своїм чоловіком та двома дітьми, їдемо на море в Одесу до її подруги, мовляв, та уже нас чекає та все підготувала. На мій протест Руслана починала ображатися, – вона ж так старалася, домовлялася, аби мені було легше і я про це не думав.

Щоб ви розуміли я з Катею уже приглянули чудовий готель на березі Середземного моря. Планували відправитися у круїз, їсти морепродукти та ніжитися на дивовижному пляжі, а не слухати крик моїх племінників та продавців на місцевих пляжах Одеси. Я уже намагався вплинути на сестру через наших батьків, – все марно. Ті стали на її сторону, адже вона хоче для нас всього найкращого, зробити такий весільний подарунок і провести разом час. Добре, погоджуюся, що можна сім’ями поїхати кудись, але ж не у весільну подорож!!!

Чесно кажучи, ми вирішили все ж придбати квитки на літак, забронювали готель та місця на круїзні лайнери, але про це все ще не знає сестра. Завтра назначено виліт о 6 ранку, сьогодні Руслана подзвонила мені й сказала, що чекає нас на 7 ранку у себе, мовляв, разом відправимося на відпочинок.

Не знаю, як повідомити, що у той час ми уже будемо десь на висоті пару тисяч кілометрів, летіти на омріяний романтичний відпочинок. Можливо потрібно все скасувати й не псувати стосунки із рідними чи все-таки обрати власну сім’ю та бажання?

Оцініть статтю
Запланували із дружиною весільну подорож на Середземне море, а рідна сестра запрошує нас разом поїхати в Одесу