Збережене щастя.

Христина народилася у сім’ї підприємців. Від маленької, вона завжди допомагала мамі з татом, як тільки вони щось просили. Її батьки розвивали бізнес, займалися вирощенням овочів і фруктів. Оскільки, вони жили в селі і мали свій дім, то це був дуже прибутковий бізнес. Христина допомагала їм кожного разу збирати урожай, після того, як вони всю продукцію зібрали, мама з татом їхали на ринки продавати це все, а маленька Христинка залишалася з бабусею. Батьки хотіли, щоб їхня сім’я вийшла із зони комфорту і почала заробляти нормальні гроші, щоб ні в чому собі не відмовляти.

Згодом, батьки Христини вирішили народити сестру Христинці. На той час дівчинці вже було дев’ять років. Коли народилася Оля, молодша сестра Христини, батьки їхні продовжували заробляти на життя збиранням овочів і фруктів. Дітей залишали під наглядом бабусі. Христина дуже швидко навчилася доглядати за молодшою сестрою. Вона її возила на прогулянки, пеленала, міняла підгузки, вкладувала спати і робила це з великим задоволенням і радістю, поки батьки займалися своєю справою, бабуся багато чого вчила Христину, як правильно доглядати за немовлятами, тому від ранніх років Христинка полюбила дуже маленьких дітей. А особливо свою сестричку. Йшов час. Батьки Христини хотіли розвиватися і поставили собі за мету відкрити свій власний магазин. Тому працювати приходилося ще більше. Христина виросла. Переходила вже в десятий клас. Як тут почала замічати, як її батьки стали регулярно сваритися. Причиною конфліктів ставали часті роз’їзди Христининого батька. Мама підозрювала, що у нього хтось є. От і створювала скандали в домі. Згодом вияснилося, що так і дійсно Христини тато має коханку. Такого повороту подій ніхто не чекав, адже батьки Христини були весь час разом, допомагали один одному, будували бізнес, а тут на тобі, коханка.
Кожного дня  в домі дівчинки були сварки, але Христина чомусь всерйоз це не сприймала, і вважала, що їй краще не лізти в ці скандали.

Дівчинка перейшла в одинадцятий клас, останній рік школи, в домі як завжди напружена обстановка, Христина не могла вирішити куди їй треба вступати до університету, яку професію вибрати. Батьки дівчинки не підтримували її, займалися відкриттям магазину і водночас сварилися .Як же набридли мені ці постійні крики в домі- казала Христина. Нарешті вона вирішила ким хоче бути і працювала над тим, щоб вступити у педагогічний університет, вона вирішила, що хоче бути вчителем. Батьки відкрили магазин, і тут Христина чує новину, яка її дуже засмутила, мама сказала їй, що вони з батьком розлучаються. Батько пішов геть з дому, залишив мамі їхній спільний бізнес, і вони розлучилися. Це була дуже велика травма для дитини, але Христина зібрала всі свої сили і працювала над вступом до університету. Нарешті, вона склала вступні іспити і вступила туди, куди мріяла. Перший курс, нові знайомства, нові люди. Дівчинці було дуже цікаво в новій обстановці, немає тих вічних криків і скандалів. Дівчинка добре вчилася. Одного разу Христина познайомилася з хлопцем з іншого курсу, він був на рік старший за неї. Хлопець був дуже вихованим, працьовитим, після занять ходив ще працювати у супермаркет, в нічні зміни, дружелюбний, був людиною слова, за це і сподобався він Христині. Вони почали зустрічатися. Згодом Денис, так звали хлопця дівчини, поїхав закордон, трохи підзаробити більше грошей, якраз були літні канікули. Христина чекала на нього з нетерпінням і дуже скучала. Якось зранку, дівчинці стало погано, вона була на той час вдома, виявилося, що вона вагітна. Мама була дуже проти народження внука чи внучки, сказала робити аборт. Напевне, через те, що вона з батьком розійшлася і підтримки від мами, Христина не отримала ніякої, але її хлопець, коли вона йому повідомила про вагітність, зрадів, коли повернувся з- закордону, забрав Христину до себе і зараз вони живуть в домі Дениса, з його батьками.

 

Оцініть статтю
Збережене щастя.