Знайшов вихід із затяжної депрес11, в яку впала моя дружина через пошук роботи.

Дружина довго не могла знайти роботу і мучила мене цим питанням. Поки я не дізнався істинну причину. Місто у нас невелике, тому є з роботою проблеми. Вероніка, так звали мою дружину, вже третій рік намагається знайти роботу, але в неї ніяк не виходить. Вона може знайти собі якийсь підробіток на декілька днів і все. Раніше, моя Вероніка, працювала у престижному ресторані, адміністратором і непогано заробляла, але звільнилася. І от вже третій рік не може знайти собі нормальну роботу. Причину свого звільнення, вона мені так і не назвала. Тай я сильно не турбував її з цього приводу. Казала тільки, що такий робітник, як вона знадобиться всюди і вона з лекістю зможе знайти роботу, але все змінилося три роки тому. І ось минуло вже стільки часу, але дружина не здається і кожного дня не втрачає надію у пошуці роботи. Мені здавалося, що за три роки можна вже розчаруватися і впасти у депресію з такими то пошуками, тривалими.

Одного ранку ми з дружиною збиралися разом виходити з дому. Вона йшла на чергову співбесіду, а біг на роботу, бо і так вже запізнювався. Прийшовши до себе на роботу я помітив, що забув вдома гаманець і вирішив повернутися. Заходжу в квартиру, а там дружина сидить і дивиться телевізор. Я почав запитувати її:

Ти ж на співбесіді повинна бути, що ти робиш вдома?

А вона мені у відповідь:

– Я йшла працювати адміністратором у супермаркет, а вони мене на касу поставили. Я ж не наймалася туди касиром. Чому так?

Я собі послухав її і пішов на роботу. По дорозі вирішив, що ще якось загляну так випадково додому.
Пройшло трохи часу і я згадав про свій план, нібито прийти додому і перевірити, чи дружина дійсно пішла на чергову співбесіду. Повертаючись у квартиру я помітив, що двері привідчинені і Вероніка говорить з подругою, яка зайшла до неї. І каже подрузі:

Мені дуже сподобалася та сукня сьогодні, може підемо купимо її? Я в квартиру навіть не заходив. Одразу зрозумів, що дружина  більше не шукає роботу, а просто бере мої гроші і витрачає на різні дурниці. Згодом я почав менше давати грошей їй і знаєте це допомогло вийти, з її нібито затяжної депресії і вона, нарешті, себе реалізувала.

 

Оцініть статтю
Знайшов вихід із затяжної депрес11, в яку впала моя дружина через пошук роботи.