«16 порад, які чоловік повинен застосовувати для своєї дружини».

1. Якщо ти хочеш, що поряд з тобою була королева – будь для неї королем. Який сенс мріяти про гарну, впевнену в собі, розумну, сексуальну принцесу, коли ти сидиш перед телеком з пляшкою пива в розтягнутих спортивках?

2. Коли ти довго не говориш їй, що вона красива, що любиш її, що вона саме краща – вона починає думати, що ти не любиш, що вона не потрібна і зайва. Ти думаєш, що це очевидні речі, але все ж таки краще говорити якомога частіше. І дружина буде завжди з сяючими очами.

3. Якщо жінка цікавиться – «я поправилась?», «я товста?» – до біса правду, вона її не потрібна. Вона просто хвилюється. Не слід тикати жінці, яка переживає зміни тіла під час вагітності, що в неї зайва вага і з’явився жирок. Хочеш бачити поряд з собою струнку дружину – допоможи. Просто допоможи.

4. Не мовчи, коли ти на щось ображений і засмучений. Це бісить. Вона там в голові стільки всього вже накрутила. Обговори спокійно, відразу і все.

5. Якщо жінка говорить, що їй «нічого не потрібно», «не варто було так витрачатися», «ну навіщо все це» – насправді їй приємно. Навіть цукерочка та шпилька для волосся.

6. Декрет – це не відпустка. Це робота, тільки без вихідних, обідніх перерв, перекурів та ін. Робота 24/7. Ти теж працюєш? А твій начальник коли-небудь плакав від того, що супчик надто гарячий? А сметану розмазував по обличчю?

7. Папа – такий же родитель, як і мама. Крапка. І ніколи не потрібно вплутувати дітей в свої сварки, щоб вони підтримували одного з вас.

8. Вір у неї. Просто вір. Їй це потрібно. Вона прийде зі своєю ідеєю до тебе, бо ти найближча людина – не знецінюй її старання. А коли ти повіриш, у неї за спиною виростуть крила.

9. Іноді їй потрібно просто поскаржитися, а тобі потрібно просто вислухати і пожаліти її. Навіть, якщо це зламаний ніготь. І не потрібно говорити черговими фразами, типу «ну сходи на манікюр». Просто. Обійми.

10. Щоб уникати дурних сварок – сміття винось зранку, шкарпетки не розкидуй, тюбик з пасти закривай.

11. Приймай сторону дружини, якщо її вивели з душевної рівноваги. І сторону дитини, навіть якщо вона винна.

12. Приділяй увагу до дружини на людях. Не всю увагу друзям та партнерам , а дружина сидить осторонь і сумує. І не можна критикувати її на людях.
Твоя рука, якою тримаєш її, повинна бути тонусі, міцна, мужня. А не млява ганчірка!
13. Якщо почуття дружини зачеплені, потрібно поспівчувати. Не треба давати поради або говорити «не звертати уваги», «наплюй». Для неї це важливо, хоча для вас це дурня якась може бути.

15. Слухай жінку без відволікань на телефон або телевізор. Це складно, але ж ти справишся.
16. Йдучи з дому – питай, що купити.
Попереджай, якщо кудись йдеш або навіть коли йдеш спати. Вона щаслива, що з нею рахуються. Телефонуй з роботи, якщо є час, поговори з дружиною, дізнайся як вона там. Якщо затримався з роботи або на зустрічі з друзями – телефонуй і попереджай. Для неї це прояв любові та турботи.

Оцініть статтю
«16 порад, які чоловік повинен застосовувати для своєї дружини».