Чому я маю платити за комунальні послуги, живучи у батьківській квартирі?

Вже понад пів року, як моя сестра з чоловіком переїхали до наших батьків, з якими я досі мешкаю.Сестра вийшла заміж декілька років тому і спочатку з’їхала на орендовану квартиру, стверджуючи, що ось-ось і її Юра придбає їм житло. Батьки мої й раді були допомогти додати певну суму на квартиру або будинок для молодят.

Та, як я зрозуміла, з грошима в мого зятя було не дуже. Все ж за кілька років їм вдалося придбати якусь невеличку квартиру за допомогою батьків, звісно. І ось, на час ремонту сестра з чоловіком вирішили пожити у батьків. Тепер ми всі проживаємо у трикімнатній.

Я закінчую університет і підробляю у кафе, зароблені гроші відкладаю, та все ж купую додому продукти та частково сплачую за комунальні послуги. Я людина принципова і мені не зручно, бувши дорослою людиною жити “на халяву”, навіть у своїх батьків.

А от сестрі з чоловіком, здається, так дуже навіть комфортно. За пів року я не пам’ятаю аби вони хоча б раз скупилися. Я розумію, що в них ремонт і дуже багато витрат, але ж на їжу має залишатися. Та й не скажу, що надто вони вже економлять: щомісяця у сестри то нові чоботи, то куртка.

А нещодавно її Юра взагалі телефон купив. Моя мама на це закриває очі, та я все ж нещодавно наважилася натякнути, що платіжка за комунальні послуги зараз набагато більша, ніж раніше. І, наче, між іншим, додала, що я свою частку сплачую, на що почула від сестри: “Чому я маю платити за комунальні послуги, живучи у батьківській квартирі? Якщо ти так вирішила – це не означає, що всі так мають робити“.

Я навіть не знала, що й відповісти. Її Юра такої ж думки. На його місці я б скрізь землю провалилася від сорому. Мама говорить, що вони тимчасово і дарма я почала цю розмову. Вони молода сім’я – їм гроші потрібні!

Та чи це справедливо?

Оцініть статтю
Чому я маю платити за комунальні послуги, живучи у батьківській квартирі?