Мама згадала про мене лише, коли я отримала у спадок квартиру

Усе життя я завдячую своїй бабусі. Адже вона присвятила мені всю себе та не покинула на відміну від моєї рідної матері.

Коли я народилася, моїй мамі було лише 18. Вона не готова була до цього материнства, як і мій батько, якого я  ніколи не бачила. Він покинув маму, коли та була на четвертому місяці вагітності. Бабуся вмовила мене залишити, мама ж цього не хотіла.

Мою бабусю звали Віра. І недарма, адже вона вірила у те, що мама полюбить мене і з часом стане найкращою мамою у світі, потім зустріне коханого, який стане турботливим батьком та чоловіком. Все як у найкращих фільмах про кохання. Та цього не сталося.

Мама залишила мене, коли мені було лише пів року. Вона сказала бабусі, що поїде на заробітки. Та насправді вона просто втекла до іншого міста.

До 10 років я сподівалася, що мама мене забере, та потім випадково підслухала телефонну розмову бабусі з мамою і зрозуміла, що чекати не варто.

Бабуся Віра протягом довгих років намагалася переконати маму хоча б на день приїхати, щоб побачити мене та свою рідну матір! Та моя мати вже вийшла заміж в іншому місті, народила двох дітей і жила своїм життям.

Вона викреслила просто рідну матір та доньку зі свого серця. Ніколи мама не телефонувала першою, завжди бабуся її набирала, сподіваючись, що її донька ще щось зрозуміє. Та мамі було відверто байдуже, як живу я, чи не важко бабусі зі мною справлятися, в неї була своя родина, інша.

Дуже довго я це приймала. Мені було надзвичайно важко збагнути, як мене може не любити мама…

На щастя, я мала поруч неймовірну бабусю Віру, яка у свої 50 стала матір’ю вдруге і  попри все виростила мене у любові.

Нещодавно моя єдина рідна людина nомерла. Це сталося раптово. Зупинилося серце. Разом з цим nомерла і моя віра у все світле, адже мама одразу згадала про мене. Вона зателефонувала мені та спитала коли будуть nохорон.

«Невже хоча б проведе бабусю? Задумається, як завжди і мріяла бабуся Віра?», – подумала на мить я. Хоча не надто вірила у це.

Вперше я її побачила на nохоронах. Мама підійшла до мене і єдине, що вона змогла спитати за стільки років, чи складала бабуся на мене заповіт!

Це розчавило мене ще більше зсередини. Рідна мати хоче відсудити у мене долю квартири моєї бабусі. Її цікавлять тільки гроші.

Наразі я шукаю адвоката аби цього не допустити, адже мені ця квартира дуже дорога як пам’ять про мою Віру.

 

Оцініть статтю
Мама згадала про мене лише, коли я отримала у спадок квартиру