Хлопець не може заплатити навіть за кав’ярню, а кличе на рандеву

Я молода, симпатична, багато хто говорить, що навіть гарна дівчина. Я дуже багато вкладаю в себе, постійно вчуся, проходжу різноманітні тренінги, намагаюся бути сучасною та постійно ставлю цілі та досягаю їх. Модно вдягаюся, маю коштовні гаджети та аксесуари. Крім того, я дуже цілеспрямована, завжди сподіваюся тільки на себе. Загалом людина, яка знає, чого хоче від життя.

У мене виникло питання до вас, як до людей які мають великий досвід у цьому житті. Підкажіть, чому до мене липнуть виключно слабкі та жебракуваті чоловіки? Я так стомилася від них, трапляються геть різні, але всі слабкі, безвідповідальні, не мають грошей навіть для себе і не намагаються заробляти більше. Наприклад, пішла на побачення з одним чоловіком днями, на вулиці зима, холодно. Пропоную зайти до кафе, на що хлопець відповідає: «ой, а я не маю грошей». Я кажу: «Не хвилюйся ти так, я сама за себе заплачу». А він відповідає: «Та ні, зрозумій, у мене навіть на себе немає грошей». Ти ж наче на побачення прийшов! І тобі не соромно? Окей, довелося гуляти морозом.

Наступного дня він подзвонив мені і покликав гуляти, при цьому, сказавши телефоном: «Тільки відразу скажу, я випадково всі гроші, які були в будинку, виправ у машинці, тож сьогодні ми знову гулятимемо на вулиці». Ну чесно, мені, наприклад, не приємно таке чути. Відчуваю, що бреше. Я не меркантильна, сама добре заробляю, але це так принизливо й гидко. Не знаю, мені просто стало так неприємно. А ще він каже: «Мені треба доїхати до тебе, але грошей немає, придумай щось». Я сказала: до побачення. Без варіантів. І це не єдиний випадок. Колишній мужчина мій, з яким я зустрічалася рік і робила подарунки на його день народження та інші свята, на мій день народження нічого не подарував, сказавши: «У мене немає грошей на подарунок». Таке ж було і на день св. Валентина, і на 8 Березня, і на Новий рік теж ніякого подарунка.

Ви можете подумати, що я дуже люблю гроші і дарунки, але жінки повинні мене зрозуміти, що хочеться не коштовного сюрпризу, а саме звичайної уваги. Нехай це будуть польові квіти, шоколадка, наприклад, але я знатиму, що ви намагалися зробити приємне мені, нехай це буде звичайна гірлянда на Новий рік, але я знатиму, що ви думали про мене і ви хотіли порадувати мене. Але ні, всі мої хлопці тільки й робили, що нічого не робили. Жодної уваги.

Якось пішла з ще одним хлопцем у кафе, просто попити пиво, так він мені в кінці каже: «Я заплачу ось стільки, а решту доплачуй ти». Але хлопчики, ви ж запрошуєте на побачення, навіщо ви так принижуєтесь і принижуєте дівчину. Ще жодного разу не було такого, що сказав би: «Я заплачу, а ці квіточки тобі». Господи, та це було б щастям, мені ніколи не дарували квіти. Мені так хочеться простої уваги, простої людської уваги, а не цих натяків — «плати сама, грошей немає, на Новий рік я не збираюся нічого дарувати, і взагалі я твій хлопець, ти мені подобаєшся, я люблю тебе, не йди від мене, але робити тобі нічого не буду».

Отак поводяться всі чоловіки, які були в мене. Де ж нормальні звичайні хлопці, які хочуть теплих стосунків, які хочуть турботи та піклування, кохання та людського тепла? Чому до мене завжди прилипають слабі та убогі? Дивлюся на подружок, у них хлопці зовсім інші, я бачу, як їх балують подарунками, турбуються. А в мене такого ніколи не було. Усі хлопці, які трапляються, таке почуття, що чекають на це від мене. Але як? Що мені робити? Мені також хочеться уваги.

Оцініть статтю
Хлопець не може заплатити навіть за кав’ярню, а кличе на рандеву