Моя сестра разом із двома дітьми живе на утриманні наших стареньких батьків

Моя сестра дуже швидко вийшла заміж, хоч наші батьки просили її перше отримати вищу освіту, а потім думати про сім’ю. Та кого вона слухала, самі розумієте, 18 років, – кохання засліпило повністю. Ось зараз Насті 25 років, на руках двоє маленьких дітей і свідоцтво про розлучення.

До слова, я живу окремо від батьків уже 3 роки, відколи змогла самостійно встати на ноги. Матір з батьком пенсіонери і коштів завжди не вистачає, то ж я щомісяця переказую їм певну суму із заробітної плати. От лише тепер ці гроші йдуть не лише на них, але й на Настю з дітьми, адже після розриву стосунків із чоловіком, вона повернулася до нашого рідного дому і стала жити коштом батьків. До того її утримував Василь, чоловік.

За своє життя сестра ні разу не працювала, напевно, навіть не знає як це, прокидатися щоранку та йти на роботу. Я намагалася з нею поговорити, змусити заробляти самостійно, адже від неї ще й залежать маленькі діти, а їх не зможуть постійно виховувати старенькі.

Настя ж відмахується від моїх слів, каже, що не піде ні продавчинею, ні прибиральницею – це не для неї, а інші професії потребують хоч якоїсь освіти.

Тож я запропонувала їй оплатити курси, які вона сама захоче, адже їх так багато і не потрібно закінчувати університет: майстер манікюру, перукар, будь-які інші професії у сфері краси, або ж навпаки, якщо виявить бажання, курси маркетингу чи менеджменту. Та все ж, Настя від усього відмовилася. Мені здається, вона просто дуже комфортно влаштувалася: спить до обіду, бере гроші у батьків та йде гуляти із подружками, купляє одяг, харчується у ресторанах.

Сподіваюся, Настя скоро знайде собі іншого чоловіка, який забере її на своє забезпечення.

Оцініть статтю
Моя сестра разом із двома дітьми живе на утриманні наших стареньких батьків