Провокації свекра і сімейні чвари

8 років тому на орендованій квартирі започаткували свою сім’ю Інна та Сергій. Чуже житло змінили на власне, завдяки спадку, який дістався Інні після смерті батька.

На плечі Сергія лягли всі фінансові тяготи. Інна наразі не працює, оскільки перебуває у декретній відпустці.

Саме поява власного житла дала змогу подружжю наважитися на третю дитину. Свекруха зраділа поповненню, а от свекор був категорично проти ще одного онука. Батьки Сергія були розлучені і жили окремо. І таким чином Іннин третій декрет, на відміну від першого, перетворився на страшний сон.

Сергій завжди був для батька фінансовою підтримкою, особливо тоді, коли від Семена Петровича пішла дружина і він став пенсіонером. Він навіть спеціально почав провокувати сварки у подружжі, оскільки через появу третього онука коштів від сина йому діставалося менше.

Негативне налаштовування сина не пройшло даремно. Свекор змальовував невістку зухвалою та лінивою. Мовляв, поки її Сергій працює на роботі в поті чола, його дружина б’є байдики. Ще й після роботи свої обов’язки по догляді за дитиною звалює на нього: приділи дитині час, погуляй з ним та нумо нарешті зробимо у дитячій ремонт.

Ця думка, що дружина сидить без діла, глибоко засіла в голові у Сергія. Ніякої допомоги по дому, хоча б сміття винести, Інна тепер від чоловіка не отримувала.

Постійні сварки та претензії один до одного, і як результат,- Сергій навіть інколи ночував у батька на дивані, заливаючи горе алкоголем. Нажаль, для Семена Петровича, син швидко починав шкодувати за скоєне і невдовзі вже просив вибачення у Інни і повертався додому.

Все ж свекор своє отримував, син в такі моменти віддавав йому все, що було в гаманці. Інна не розуміла, чому для чоловіка новий костюм для батька, облаштування вітальні в батьковій квартирі важливіше за добробут в їхній сім’ї. Виникало ще більше сварок, ще більше конфліктів.

Інна з батьком Сергія не контактує. Чаша її терпіння вже переповнена. Вона готується до процесу розлучення, щоб отримувати від чоловіка кошти на сім’ю хоча б через суд.

Оцініть статтю
Провокації свекра і сімейні чвари