Спільне життя – виявилось не таким солодким

Після того як Вадим запропонував Наталії жити разом, вона від щастя почала світитись. Давно чекала від нього цієї пропозицію, розуміла, що як тільки разом поживуть якийсь час, він побачить яка вона хазяйновита і як буде тішитись тим, що прокидається кожного ранку поряд з ним, – то освідчиться їй. Вони вже зустрічались п’ять років, Наталія вже й почала сумніватись в серйозності їхніх відносин, а тут поступила ця пропозиція.

-”У мене квартира батьківська, платити ні за що не потрібно, хіба що комунальні послуги. Продукти будемо разом купувати. Я зараз отримав перспективний проєкт, буду по максимуму вкладатись в роботу. Отримаю велику зарплатню, то тобі на роботу не доведеться ходити” – запевняв Вадим свою кохану.

Не роздумуючи й миті, Наталія почала збирати свої речі, і ось вона вже живе зі своїм коханим. Розпочинається новий етап їхніх відносин. Молоді люди багато працювали, хлопець, як і говорив, багато трудився над своїм проєктом. Дівчина ж, усю хатню роботу робила одна. Вона багато трудилась, і часто з останніх сил, виготовлювала розкішні сніданки та вечері. На вихідних, Вадим водив свою кохану до ресторану. 

Після декількох місяців спільного життя, Наталія, помітила особливість свого обранця. Він був надто педантичним до всього, він був наче схиблений на чистоті й тому, де і як лежать речі. Словом, перфекціоніст, її страшних кошмарів.

Дівчина була хазяйновитою не тільки по дому, вона була дуже розумною і цінним працівником в компанії які працювала. Їй запропонували підвищення, її робочий графік змінився, – але й зросла зарплатня. Вона отримувала великий гонорар за свою роботу. Приходила до дому пізніше, ніж зазвичай. На Вадима, вже не чекали такі розкішні сніданки й вечері як колись, та й порядок вже був не той. Тут він їй пригадав свою пропозицію, на рахунок того, щоб вона покинула роботу і стала домогосподаркою. Адже вже от-от він отримає величезний гонорар за свій перспективний проєкт.

Дівчина не довго роздумувала, і вирішила послухати коханого. Ось тепер вона сидить вдома, прибирає, ходить за продуктами та куховарить. 

Цивільний шлюб Наталії та Вадима, тягнувся довгих 10 років. За цей час, жінка стала зразковою домогосподаркою, яка могла б давати майстер-класи, як стати такою як вона. Чоловік великих грошей так і не отримав. Йому обіцяють заплатити, так само, як він обіцяє – офіційно одружитись з Наталією. Одного дня, коли жінка поверталась з магазину, то побачила свого чоловіка з іншою дівчиною, молодою і дуже красивою. Коли спробувала вдома влаштувати допит Вадиму, то нарвалась на те, що він її вигнав з квартири, аргументуючи, на яких вона тут правах і, що він ніколи б з нею не одружився. 

Тридцяти п’яти річна жінка зібрала речі, як і десять років тому, однак тепер їй було нікуди йти. Ні перспективної кар’єри, ні власних грошей, ні житла. Тільки зараз вона зрозуміла, яку помилку зробила, коли послухала свого хлопця вчинити так, як він хотів. Звичайно, у неї ще все попереду, однак, в 35 років, розпочинати нове життя важче, аніж у 25.

 

 

Оцініть статтю
Спільне життя – виявилось не таким солодким