Через п’ять років ми одружимось, ти тільки дочекайся мене!

10 років тому в нашій школі трапилась дуже цікава подія.

Аліса Григорівна прийшла викладати англійську мову в нашу школу ще зовсім юною — їй було 21, тільки закінчила педагогічний університет.

Аліса Григорівна була неймовірно вродлива! Як тільки вона прийшла в нашу школу, одразу ж почала отримувати багато уваги від чоловічої частини колективу школи. Не залишилась без уваги й від учнів — вона закохала в себе майже весь одинадцятий клас, хоча сама про те навіть не здогадувалась.

Я тоді навчалась в 11 класі, і на перервах часто чула, як хлопці обговорювали нову вчительку. Мені та дівчатам не дуже подобалась Аліса Григорівна, 13 собі всю увагу, і ми часто з неї кепкували та шепотілись. Олега, так звали мого однокласника, такі плітки дратували, тому ми часто сварились, він закохався по самі вуха у вчительку.

Олег почав проявляти свою увагу до Аліси Григорівни, він постійно приносив їй квіти. Їй звісно ж було дуже приємно, вона розуміла, що подобається хлопцеві.

Ось і настав той день, якого ми так довго чекали з однокласниками — останній дзвінок. Тоді Олег і прокричав на всю шкільну лінійку до Аліси Григорівни : “Я зроблю тобі пропозицію через п’ять років, ти тільки дочекайся мене!“. Ми всі були шоковані такому гучному освідченню в коханні, але не надали тому увагу, і сприйняли все за жарт.

Олег закінчив університет, і вирішив зробити те, що пообіцяв собі ще п’ять років тому. Олег зробив пропозицію Алісі Григорівні, а вона все ж дочекалась його!

Оцініть статтю
Через п’ять років ми одружимось, ти тільки дочекайся мене!