“Це не моя дитина!”- крикнула  жінка медсестрі в пологовому  будинку

Марина готувалась до виписки, але вона була шокована, коли взяла на руки дитину. З одного лиш погляду на немовля, жінка зрозуміла, що це не її дитина, не її дівчинка.

Марина вирішила розпеленати дитину, ці підозри мучили жінку, тому вона вирішила перевірити, чи то її дівчинка. Медсестра глянула на жінку, як на навіжену, проте не стала зупиняти породіллю.

Жінка обережно почала роздягати немовля. Її підозри справдились — це був хлопчик. Марина розгнівалась на медсестру і крикнула медсестрі :”Це не моя дитина! Куди ви поділи мою дівчинку?!

Медсестра одразу ж побігла в пологове відділення. Через кілька хвилин вона принесла дівчинку Марині, почала вибачатись перед нею. Адже таких ситуацій ніколи не було, і що це помилка медсестри.

– Вибачте, будь ласка, мені дуже соромно, такого ще не було, просто цей хлопчик також готується до виписки, а точніше, ми віддаємо його в дитячий будинок, на жаль мати хлопчика зникла після його народження, — вибачалась перед Мариною медсестра.

Ці слова дуже вразили Марину, вона не розуміла, як можна покинути свою дитинку. Жінка взяла на руки дівчинку і пішла до своєї родини. Чоловік Марини вже чекав жінку з букетом великих квітів.

Після святкування виписки Марина почувала себе дуже збентежено, вона не могла викинути з думок хлопчика, якого залишила якась недолуга жінка, їй було дуже шкода малюка, всю ніч Марина проплакала. Чоловік бачив, в якому стані її дружина, тому вирішив з нею поговорити.

Розмова була дуже довгою і зворушливою, Марина вирішила забрати малюка, а чоловік її в цьому підтримав.

Якби не така помилка медсестри, Марина б не стала щасливою мамою двох немовлят одразу, вона вдячна їй за це.

Оцініть статтю
“Це не моя дитина!”- крикнула  жінка медсестрі в пологовому  будинку