КОЛИ ВАЛЕРІЯ ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ ПІСЛЯ ДОВГОЇ ВІДСУТНОСТІ, ТО ЗРОЗУМІЛА, ЩО ЇЇ ДІМ  ВЖЕ ЇЙ НЕ НАЛЕЖИТЬ, АДЖЕ ЇЇ ТАМ НЕ ЧЕКАЮТЬ. СВЯТКУВАННЯ НА РІЗДВО ВОНА ГОТУВАЛА САМА І ВЗАГАЛІ ОДНА ДОЧКА НЕ З’ЯВИЛАСЬ НАВІТЬ НА САМУ ВЕЧЕРЮ. ДОВЕДЕТЬСЯ ПОВЕРТАТИСЬ ТУДИ, ЗВІДКИ ПРИЙШЛА

Валерія 8 років тому залишила своїх вже майже дорослих дітей жити зі своїм чоловіком, а сама поїхала доглядати свою рідну матір в іншу країну, оскільки бабуся вже була лежачою, лікарі заборонили її перевозити. Віддати свою маму в руки чужій людині чи здати в Будинок пристарілих жінка собі не могла дозволити. Тому довелося йти на такий не дуже легкий морально крок.

Вона дуже сумнівалася, чи залишати дітей, адже ростимуть вони практично без матері. Але її найкраща подруга сказала, що може заходити до них додому найчастіше. Якщо виникне потреба, пообіцяла навіть готувати.

Хоча кішки й шкребли на душі, Валерія поїхала в Канаду до своєї матері. Там вона влаштувалась на онлайн роботу, щоб не сидіти без діла вдома. Та ще й бабусина пенсія була великою. Тож жінка вирішила відправляти гроші своїм додому. Її чоловік розумно розпоряджався грішми: розбудовував будинок, одягав та годував дітей, вкладав гроші в їх навчання. Валерію це дуже радувало.

Але через 3 роки після її від’їзду чоловік попросив вибачення і сказав, що хоче розлучитись. Валерія мирно це сприйняла, адже враховувала, що він може піти, ще з самого початку. Вона погодилась і на те, щоб він жив зі своєю новою дружиною в їхньому домі, аби тільки він й надалі ростив дітей та давав потрібну їм любов. До того ж можна було порадіти тому, що в них з’явиться жінка в житті, нова мама, яка дасть їм те, чого не в змозі дати сама Валерія. Важко було, але це було мудре рішення, як їй здавалось.

Вона й надалі відправляла гроші, тільки от просила постійно свого чоловіка витрачати їх лише на дітей. Валерія не хотіла, щоб її та гроші її матері йшли на подарунки новій дружині. Він погоджувався і запевняв, що сам вважає таке рішення правильним.

Коли мати Валерії померла, вона не одразу повернулася додому: звикла до нової країни, дома її не чекає чоловік та й діти виросли. Вона боялась, що вони її забудуть. Але все ж наважилася з’їздити спершу хоча б на місяць, бо дуже скучила за своїми донями та сином.

Приїхала жінка в грудні, подумала, що так буде найкраще. Святковий настрій у всіх, канікули, відпустки, тому зможе більше часу провести з родичами та близькими друзями. Привезла цілу валізу подарунків, найкращих, які знайшла.

Її дуже привітно зустріли, всі були дуже раді. Діти навіть розплакалися. Всі були незмірно вдячні за подарунки та дякували ледь не сто разів. У Валерії як з душі відлягло. Всі її побоювання не справдились. Вона навіть подружилася з новою дружиною. Хіба не диво?

Напередодні Різдва жінка захотіла приготувати святкову вечерю. Коли вона всіх сповіщала про це, всі погоджувались. Але коли вже потрібно було готувати, ніхто не прийшов допомогти. Діти сказали, що в них свої справи, нова дружина відмовилась, бо в неї манікюр за планом, чоловік пішов до друзів після роботи. Ледь Валерія встигла до вечері все зготувати. Але одна з дочок навіть не прийшла!

Валерія зрозуміла, що не так її цінують, як кажуть. І не дуже то всі раді її й бачити. Тому жінка прийняла рішення якнайскоріше повертатись в дім своєї матері.

Оцініть статтю
КОЛИ ВАЛЕРІЯ ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ ПІСЛЯ ДОВГОЇ ВІДСУТНОСТІ, ТО ЗРОЗУМІЛА, ЩО ЇЇ ДІМ  ВЖЕ ЇЙ НЕ НАЛЕЖИТЬ, АДЖЕ ЇЇ ТАМ НЕ ЧЕКАЮТЬ. СВЯТКУВАННЯ НА РІЗДВО ВОНА ГОТУВАЛА САМА І ВЗАГАЛІ ОДНА ДОЧКА НЕ З’ЯВИЛАСЬ НАВІТЬ НА САМУ ВЕЧЕРЮ. ДОВЕДЕТЬСЯ ПОВЕРТАТИСЬ ТУДИ, ЗВІДКИ ПРИЙШЛА