Купили доньці нову іграшку, натомість зробили пр0блему в дитячому садочку

Нещодавно зі мною трапилась дуже дивна і смішна ситуація, і я досі не можу зрозуміти, чому якась іграшка зробила таку велику проблему.

Всі іграшки своїй донечці я купую в інтернеті, на іноземних сайтах, тому що ціную якість та користь, а такі іграшки в наших магазинах не знайти. Намагаюсь знайти такі, аби приносили не тільки задоволення від гри, а й користь і впливали на розвиток дитини. Скоро наближалось день народження доньки, тому я вирішила на цей раз замовити якусь особливу іграшку. Я обрала ляльку, яка вміла розмовляти, видавала різні емоції, навчала абетки та цифр, а також знала декілька пісень. Така собі іграшкова вчителька. Я думаю, що такий подарунок дійсно сподобається моїй дитині.

Я не прогадала — цю ляльку моя донечка полюбила вже з першого лише погляду. Їй так сподобалась іграшка, що вона попросила в мене взяти її із собою в садочок. Звісно, я не хотіла погоджуватись, бо така іграшка не дешева, проте пішла на поступки донечці, адже в неї було день народження.

Вже в той вечір до мене зателефонувала збентежена вихователька. Вона розповіла, що їй зателефонувало вже декілька батьків дівчаток, з претензіями, немов моя донька принесла іграшку, аби повихвалятись. Дітям так сподобалась іграшка, що ті почали вередувати й вимагати, аби батьки сьогодні ж купили їм таку. звісно ж, цю ляльку вони не знайшли, тому всі були дуже злими, і вимагали, щоб донька більше не несла цю ляльку в дитячий садок, аби не дражнити їх ще більше.

Я, звісно ж, була шокована таким претензіям з боку батьків. Вихователька звісно ж не винна, на неї вплинули інші батьки, проте така поведінка батьків мені не сподобалась. Що їм заважає теж купити таку іграшку? Кошти вони мають, адже ми ходимо в приватний садочок.

Дуже дивна ситуація вийшла, невже батьки не розуміють, що це просто дитяча іграшка, а не якесь змагання, в кого краща цяцька?

 

Оцініть статтю
Купили доньці нову іграшку, натомість зробили пр0блему в дитячому садочку