Молодий хлопець врятував інших пасажирів, які ледве не потрапили в авар1ю

Нещодавно ледь не трапилась авт0катастрофа, яка б забрала життя десятки людей, але молодий хлопчина врятував людей від страшн0ї загибел1.

Водій був у нетверез0му стані, Олександр це помітив, ще коли зайшов у маршрутку. Він їхав додому на вихідні після навчання. Якби він не почав діяти, додому так би й не прибув.

Погода була жaxлива. Постійно лив дощ, двірники в старій маршрутці погано працювали. Водій не давав навіть маленького відчуття безпеки. В салоні маршрутки було приблизно 7 дорослих і 5 дітей.

Коли вони проїжджали повз чергової зупинки, Олександр відчув, що з гальмами щось не так. Він навчався на машиніста, тому знав всі деталі різних автомобілів.

Аж ось вони почали набирати швидкість, і люди в маршрутці трохи насторожились, з ними насторожився й Олександр… І тут гальма перестали працювати, маршрутка мчала на величезній швидкості по дорозі, водій не справлявся. Люди почали кричати, але Олександр швидко збагнув, і відштовхнув водія з його місця. Той навіть не пручався, не зміг, був напідпитку.

Олександр врегулював рух маршрутки, і спробував зупинити її, звісно, це було дуже складно, проте молодий юнак впорався.

Через такого безвідповідального водія ледь не загинули люди, проте їй врятував молодий хлопчина, він став для багатьох людей янголом охоронцем. На водія маршрутки пасажири написали багато скарг, в якому описали всю ситуацію. Пізніше його звільнили з роботи.

Після цих подій Олександр вирішив довчитись в коледжі та піти працювати рятувальником, це стало його покликанням!

 

Оцініть статтю
Молодий хлопець врятував інших пасажирів, які ледве не потрапили в авар1ю