На нас п0скаржились сусіди правоохоронцям, немов ми робимо незак0нні речі

Проблема з сусідами хвилювала нас постійно. Так трапилось, що в нашому під’їзді лише ми з хлопцем молода пара, всі інші або пенсіонери та пенсіонерки, або ж самотні дорослі люди. Я гадаю, ви вже чули багато анекдотів, про бабусь із під’їзду, так ось, така історія трапилась зі мною в реальному житті.

До нас часто приходять друзі. Але ми ніколи не галасуємо! Так, нашу компанію можна назвати дивакуватою, і з першого погляду може все здатись дивним, проте ми дуже порядна молодь. Ми ведемо активний спосіб життя, беремо участь у громадському житті міста. Часто подорожуємо, відкриваємо світ на повну!

Але я почала чути від сусідів різні чутки. Немов я дівчина легкої поведінки, тому до нас так часто ходять різні незнайомі люди. Мені, звісно ж, спочатку було дуже смішно, а їх не хвилював мій наречений?

Якщо такі чутки я вже могла стерпіти, то приїзд і обшук правоохоронців у нашій квартирі аж ніяк! Як виявилось, бабка Марія, з 45 квартири, поскаржилась поліції, немов би ми продаємо наркотики, і що ми дуже підозрілі, адже кожного разу до нас ходить багато незнайомих людей.

Тут все ж я не витримала. Звісно ж, поліція обшукала нашу квартиру, а бабці Марії виписали штраф про хибний виклик.

Після правоохоронців я пішла до бабки Марії, аби поглянути їй в очі. Про такий вчинок стара не шкодувала, напрочуд, вона продовжувала звинувачувати та підозрювати мене у всьому. Її підтримували й інші сусіди.

Невдовзі ми з моїм нареченим переїхали в іншу квартиру, а цю вирішили забути, як страшний сон. Цього разу нам попались нормальні сусіди (мені так поки здається). Мені цікаво, чи у всіх є такі сусіди, які постійно лізуть не у свої справи?

Оцініть статтю
На нас п0скаржились сусіди правоохоронцям, немов ми робимо незак0нні речі