Не побоявся льоду: мужній українець витягнув з ополонки п0т0паюч0г0 собаку

Коли чорнохвостий дворняга Додік провалився на річці, перехожі почали зупинятися. Спостерігали, як бідний пес борсається в ополонці. Лише один герой серед натовпу наважився вийти на тонкий лід та витягнути тварину із пастки.

Спочатку люди мовчки дивилися, як собака з усіх сил намагається вилізти на сушу. Додік, як того прозвали місцеві через кумедний вигнутий хвіст, уперто чіплявся передніми лапами за краї ополонки, однак кігті постійно зісковзували зі слизького льоду.

За декілька хвилин на мості, який тепер слугував пунктом спостереження для роззяв, побільшало людей. Насамперед почалося жваве обговорення того, як Додік потрапив на лід. Знайшлися уважні, які заявили, що бачили, як голодна псина побігла на середину річки за лакомством. Якісь два школярі кинули туди бродячому псу окраєць хліба.

Кілька молодиків повиймали з кишень телефони та з радісними обличчями почали знімати страждання покинутого напризволяще Додіка. Лише одна жінка зателефонувала рятувальникам. Бригада обіцяла за півгодини бути на місці.

Тим часом інші жінки, які найбільше вболівали за долю бідної тварини, стали гукати. Мовляв, навіщо стояти. Давайте хтось із нас помалу просунеться на лід та витягне короткохвостого. Інші підтримали! Однак на кригу так ніхто і не вийшов.

Втім, історія з порятунком собаки усе ж закінчилася щасливо. Один чоловік таки наважився. Повільними кроками зійшов на середину криги. Коли ж почув, що лід починає під ним підламуватися, повзком проліз до собаки. Почав хапати тварину за лапи і підсувати до себе.

Наляканий дворняга одразу не зрозумів, що хоче від нього незнайомець. Може ще більше потопити? Огризався, клацав зубами. Та врешті таки піддався – усі чотири ноги пса вже були поза водою. Опісля молодий герой загорнув собаку у свою куртку та відвіз у ветлікарню.

Оцініть статтю
Не побоявся льоду: мужній українець витягнув з ополонки п0т0паюч0г0 собаку