Неймовірна історія доброти : Дівчина взяла бабусю з будинку для літніх людей

Ця історія про дуже сильну та добру дівчину Оксану, яка має велике серце.

Ще в дитинстві, батьки Оксани потрапили в автокатастрофу, і під опіку її взяла бабуся. Оксана дуже любила свою бабусю, це була найрідніша для неї людина, адже інших родичів вона не мала.

Коли Оксані виповнилось 22 роки, її бабуся померла. Ця смерть стала для дівчини великим ударом, вона довго оплакувала свою бабусю, не могла змиритись з її смертю. Тому вона вирішила стати волонтером в будинку для людей похилого віку.

Саме там вона зустріла Тамару Миколаївну, самотню стареньку, ця жінка дуже нагадувала їй її бабусю, тому вони одразу потоваришували. В Тамари Миколаївни нещодавно був ювілей – 70 років. Але її ніхто не привітав. Як виявилось, вона дуже надокучила своєму невдячному синові, і той віддав її в будинок пристарілих.

Оксані було дуже шкода старенької, тому вона вирішила зробити опіку над Тамарою Миколаївною, адже та так сильно нагадувала їй її кохану бабусю.

Тепер Тамара Миколаївна живе в Оксани. Чоловік Оксани був не проти взяти стареньку під опіку, в їхніх дітей з’явилась бабуся. Всі були безумовно раді.

Оцініть статтю
Неймовірна історія доброти : Дівчина взяла бабусю з будинку для літніх людей