ПІСЛЯ 16 РОКІВ СПІЛЬНОГО ЖИТТЯ МІЙ ЧОЛОВІК ПОЧАВ МЕНЕ ДУЖЕ ДРАТУВАТИ, ТОМУ Я ВИРІШИЛА Р0ЗЛУЧИТИСЯ. ОДНАК МЕНІ ПРИЙШЛА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ЗНАЙОМОЇ ПОЇХАТИ НА 4 МІСЯЦІ НА ЗАРОБІТКИ ЗАКОРДОН. ЦЕ БУЛА ГАРНА НАГОДА ЗАРОБИТИ ГРОШІ ТА ДОБРЕ ОБДУМАТИ СВОЄ РІШЕННЯ. ТОЖ СКАЗАТИ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ Я НАМІРИЛАСЯ ПІСЛЯ ПРИЇЗДУ ДОДОМУ.

Ми познайомилися з чоловіком в університеті. Вчилися на одному факультеті. Одружилися одразу після закінчення навчання. Згодом народилися дітки. В сім’ї все завжди було добре, допоки доньки не поїхали з дому. Відтоді ми все більше конфліктуємо, не розуміємо одне одного та постійно ображаємось.

Я думала, це кінець відносин. Ми не могли дійти згоди навіть в побутових питаннях. Я знаходила все більше недоліків чоловіка і не розуміла, як я могла вийти за нього заміж. Колись коханий здавався абсолютно чужим. Кожного дня я не хотіла його ані бачити, ані чути. Він перестав приваблювати, здавався зовсім негарним.

Як вчасно підвернулася нагода поїхати на заробітки! Я нічого не сказала про розлучеnnя. Зібралася та поїхала в Польщу. Там одразу знайшлась робота, квартира, знайомі. Я досліджувала нову країну, нові звички та традиції. З новими людьми я здобувала враження та емоції. Здавалося, що все дуже добре. Чоловіки довкола здавалися в стократ кращими за мого.

Однак ввечері після роботи та прогулянок в мене лишалося багато часу, щоб подумати. Я довго перебувала на самоті, тому почала більше розуміти саму себе, оскільки вже більше не залежала від того, що маю комусь подобатись, про когось турбуватись, комусь догоджати. Я вперше зустріла себе справжню: із власними мріями, бажаннями, із найбільшими сtрaхами та переживаннями, з власною енергією. Раніше я була невідривною частиною то сім’ї батьків, то друзів, то хлопця, то чоловіка, згодом і дітей. Я ніколи не слухала саму себе.

Мені стало неприємно стільки часу проводити наодинці, тому я вирішила встановити більш тісні відносини із тим, хто вже певний період загравав до мене. Чому б ні? Я вже все одно поставила хресt на власному шлюбі. А він був гарний, приємний, вихований та розумний. Жив в Польщі вже 10 років, хоча теж не був корінним поляком. Його звали Володя.

Ми майже постійно ввечері були разом. Спершу він здавався найкращим, але дуже скоро він почав мене дратувати. Всі ті речі, які раніше напружували в моєму чоловіку, проявилися й у Володі. Це дуже шокувало! Точно такі ж конфліkти траплялися між мною та Володьою. Ми не могли порозумітися через ті ж самі причини, що і я раніше зі своїм коханим. Наші відносини швидко охололи, ми віддалилися. Я знову мала час подумати.

Я почала аналізувати обидвох партнерів і своє ставлення до них. А раптом проблема саме в мені? Якщо у двох різних людях дратує одне й теж саме, то значить мені потрібно змінювати своє відношення та поведінку. З чотирьох місяців лишилося вже близько 20 днів. За ці дні я скучила за чоловіком, зрозуміла, що він кращий, ніж мені здавалося при від’їзді. Я побачила його в новому світлі: дуже привабливим красунчиком, з гострим розумом та повним оптимізму і доброти. А також він був справжнім господарем!

Я дуже рада, що я погодилася поїхати на заробітки на 4 місяці. Я й подумати не могла, що так мало часу можуть змінити мене так сильно! Чоловік вже не дратував, діток люблю ще більше, себе розумію набагато краще, тому я почала бути щасливішою та почала розуміти оточуючих людей.

Шкода тільки, що я зрозуміла всі ці речі тільки після того, як зустрілася з Володьою та провела близько двох місяців на самоті.

Оцініть статтю
ПІСЛЯ 16 РОКІВ СПІЛЬНОГО ЖИТТЯ МІЙ ЧОЛОВІК ПОЧАВ МЕНЕ ДУЖЕ ДРАТУВАТИ, ТОМУ Я ВИРІШИЛА Р0ЗЛУЧИТИСЯ. ОДНАК МЕНІ ПРИЙШЛА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ЗНАЙОМОЇ ПОЇХАТИ НА 4 МІСЯЦІ НА ЗАРОБІТКИ ЗАКОРДОН. ЦЕ БУЛА ГАРНА НАГОДА ЗАРОБИТИ ГРОШІ ТА ДОБРЕ ОБДУМАТИ СВОЄ РІШЕННЯ. ТОЖ СКАЗАТИ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ Я НАМІРИЛАСЯ ПІСЛЯ ПРИЇЗДУ ДОДОМУ.