Подруга зламала моє життя, а через роки їй вернулося це бумерангом

На початку 20-х років мені було 18. У мене була найкраща подруга Леся. Разом, як не розлий вода понад 10 років. Мій хлопець шукав роботу і все ніяк не міг нічого знайти. Тоді Леся запропонувала поїхати на заробітки в Німеччину, по програмі обміну від університету. Мовляв, і на весілля заробимо і на старт сімейного життя. Батьки мене не відпустили. І вони поїхали разом. Вже тоді я відчувала, що щось не так. Не потрібно було погоджуватись. Але заспокоювала себе тим, що це найкраща подруга і ми ніколи один одного не зраджували. Ніколи, як кажуть, не кажи ніколи.

Щодня ми дзвонили один одному, розповідали, як справи. Цих три місяці постійно були на телефоні. Планували весілля та наше майбутнє. З подругою думали про відпустку закордоном. Обговорювали плани на майбутнє та буденне життя. Я не могла їх дочекатися. Була дуже щаслива, що з кожним днем чекати все менше і менше. Але погане передчуття мене не покидало. Коли вони приїхали, привезли справді хороші гроші.

Ми одружилися, Леся була за дружку. Через 2 місяці, я дізналася, що вагітна. Хотіла розповісти коханому. Але він прийшов пізно і не в дусі. Зранку під час сніданку, чоловік вибачився, зібрав речі та пішов з дому, нічого не пояснивши. Леся не брала слухавку. З’ясувалося, що коли вони разом їздили на заробітки у них закрутився роман. Я не могла повірити, що серце підказувало правду. Згодом змирилася. Він платив аліменти, допомагав дистанційно, проте ми не бачились і дитину він не навідував. Але коли через 6 років прийшов привітати сина з днем народженням, вибачився і сказав, що жити без мене не міг. Що вони вже 5 років з Лесею не разом. А йому соромно було повертатися.

Я дуже любила чоловіка, пробачила після кількох зустрічей з сином, живемо душа в душу по цей час, але не розписуємося. Все ноги не доходять в ЗАГС. Нещодавно на сімейному святі, ми з мамою мило розмовляли та мова зайшла про Лесю. Вона, як виявилось родила трьох дітей, а чоловік на їхню 15-ту річницю пішов від неї до молодої секретарки. Ось таке життя, повертає усе бумерангом. Потрібно бути обережним зі своїми вчинками.

Оцініть статтю
Подруга зламала моє життя, а через роки їй вернулося це бумерангом