Посварилась з свекрухою через здорове харчування

Свекруха частенько надокучала мені зі своїми порадами. На її думку, я все роблю не правильно, і як тільки її син вирішив на мені одружитись? Тому ми й живемо окремо, так я вирішила ще до весілля, оскільки, поживши трохи з нею, я зрозуміла, що довго так я не витримаю. Але як тільки я народила свекрусі її першого внука, вона й почала все частіше заявлятись до нас у гості, могла залишатись на декілька днів. Я звісно, гостинна, проте вона мені вже набридла зі своїми постійними докорами.

В мого чоловіка завжди була трохи зайва вага. Ну звісно ж! Свекруха любила свого синочка побалувати усілякими смаколиками. Але я все ж вирішила взятись за фігуру свого чоловіка, і перейти на здорове харчування, як заведено вже модно говорити “ПХ”. Та й для дитини буде корисно, ще зі змалечку привчати дітей до здорового способу життя, і виробити це за звичку. Та й мені не завадило б скинути декілька кілограмів.

Але ж я думаю ви здогадались, як до цього віднеслась моя люба свекруха. Зранку я прокинулась трохи раніше всіх, і вирішила приготувати сніданок на всю родину, аби трохи випередити свекруху. Коли всі сіли за стіл, я почала подавати вівсянку з фруктами та свіжовичавлений сік. Тепер ніякої дешевої розчинної кави!

– Наташа, а що це ти таке приготувала? Ти думаєш мій син буде їсти цю гидоту? Я ще вчора напекла пиріжечків, чому ти не поставиш їх на стіл?
– Мамо, я викинула ваші пиріжки, тепер ніякого борошна! Тільки здорова їжа!

Обличчя свекрухи враз змінилось, вона почала лаятись, а я вже готова була зібрати її речі й винести за двері нашого будинку. Тільки от чоловікові сподобалась вівсянка, він мовчки спостерігав за нашою сваркою.

 

Оцініть статтю
Посварилась з свекрухою через здорове харчування