Сходили на побачення, а хлопець сказав поділити рахунок навпіл

Олег вже давно залицяється до моєї подруги — Марини. Вони разом працюють в айті компанії, офісна робота, постійна монотонність, щоб хоч якось розважитись, Олег почав проявляти симпатію до дівчини. Марина зовсім не проти такої уваги від хлопця, вона незаміжня, красива, любить авантюру. Марина не хоче серйозних стосунків, а флірт з Олегом це для того, аби їй не було нудно на роботі.

Одного разу, я прийшла до Марини в гості. Ми гарно проводили час, пили каву і розмовляли про все на світі. Такі собі дівочі посиденьки. Саме в той вечір Марина і розповіла мені про Олега. Я радила їй придивитись до хлопця, адже не все ж життя їй бути самотньою. Аж ось на Маринин телефон прийшло повідомлення від того ж Олега. Він запросив її на побачення в один з найдорожчих ресторанів нашого міста. Марина погодилась, адже вона любить пригоди, і давно хотіла відвідати цей заклад.

Після того вечору ми не бачились майже тиждень, і я вирішила їй зателефонувати, щоб зустрітись, адже мені було цікаво, як пройшло їхнє побачення.

Коли ми зустрілись, я побачила, що Марина була трохи засмучена. Як виявилось, Олег був не такий хороший, як на роботі. Його милий флірт поза стінами роботи перетворився на зухвалі натяки на інтим. Марині було дуже некомфортно, тому вона одразу ж дала йому зрозуміти, що їй не подобається така поведінка. Випивши вина, Олег почав себе не контролювати, і приставав до дівчини, на очах у всіх відвідувачів ресторану. Марина почала одягатись, аби покинути заклад. Олег побачив, що йому сьогодні нічого не світить, тому сказав Марині, аби вони розрахувались за вечерю порівно.

Мені було водночас і смішно, і шкода Маринку, але я була шокована, що такі хлопці, як Олег, ще існують…

 

Оцініть статтю
Сходили на побачення, а хлопець сказав поділити рахунок навпіл