Усе життя з чоловіком старалися для єдиної дочки

Сім’я – для мене все. Ми з чоловіком прожили у шлюбі майже сорок років, душа в душу, без сварок, скандалів. Народили та виховали чудову єдину донечку – Катерину. Вона взагалі впродовж всього життя була нашою гордістю. Відмінниця у школі, яку закінчила із золотою медаллю. Найкраща студентка, яка здобула вищу освіту з відзнакою. Ми завжди її опікали та підтримували у всіх починаннях. А коли були негаразди, то допомагали вирішувати їх.

Одного літнього дня, як сьогодні пам’ятаю, Катя привела додому хлопця і сказала, що це її наречений. Ми з батьком натішитися не могли, відсвяткували весілля єдиної донечки. Допомогли фінансово купити молодій сім’ї квартиру, зробити ремонт. От уже і чудова звістка про те, що ми скоро станемо дідусем і бабусею.

Телефонний дзвінок від сусідки. Не переживай, але твого чоловіка забрала швидка із вулиці, бо стало зле. Повезли у міську лікарню. Я одразу кинулась до телефону повідомити дочці. І поїхала до нього. Приїхавши у реєстратурі дізналася, що він у тяжкому стані. Вийшов до мене особистий лікар чоловіка і рекомендував тут не сидіти, бо до нього і так не пустять, а їхати додому і чекати дзвінка. Приїхала я у нашу квартиру і тут продзвенів телефон і я почула: «Наші співчуття. Ваш чоловік помер»..

От уже минув рік, як я стала вдовою. Самій не звично у квартирі. Бо звикла, що з чоловіком все робили разом. Але є в мене зараз розрада – моя онучка. До якої я ходжу, майже щодня. І дочка рада, що є допомога. А вона у цей час працює онлайн. Щоб заробити ще кілька гривень. Я багато не отримую пенсії, але онучці завжди щось купую. Чи з одягу, чи з харчування чи засобів гігієни.

Помітила, що останнім часом, від коли нема чоловіка. Поведінка зятя різко змінилася. Він якось вороже до мене налаштований. І це ще б нічого, а він налаштовує мою доньку проти мене. То він незадоволений, що я часто приходжу. Але донька сама кличе мене на допомогу. То я попросила допомогти перемістити меблі, бо сама не могла цього зробити. То він узагалі почав кричати, що він не вантажник, після роботи приходить змучений і хоче відпочити. Після цього випадку я навіть не хочу туди йти і його бачити. А зі своїми дівчатами зустрічаюся на прогулянці.

Оцініть статтю
Усе життя з чоловіком старалися для єдиної дочки